Informacje6 września 2015, 17:00,

Orkiestra La Strada na gali operowo-operetkowo-musicalowej w Konstancinie-Jeziornie

6 września 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy na galę operowo-operetkowo-musicalową na sopran i baryton w wykonaniu Orkiestry La Strada pod dyrekcją Radosława Labahua. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze utwory zaczerpnięte m.in. z opery Carmen, operetki Wesoła Wdówka, musicali My fair lady czy Skrzypek na dachu. Starannie dobrany repertuar w wykonaniu doskonałej orkiestry oraz solistów to gwarancja muzycznej uczty na najwyższym poziomie. Soliści: Justyna Reczeniedi – sopran, Adam Kruszewski – baryton, Maciej Miecznikowski – prowadzenie i wokalne niespodzianki.

Przeczytaj też: Bezpłatne konsultacje specjalistów. Skorzystaj z Białych Sobót

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje5 września 2015, 20:00,

Koncert Marcina Nowakowskiego w Konstancinie - Ostatni Piknik Lata

5 września 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert saksofonisty Marcina Nowakowskiego, z którym zagra zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Bartozzi Wojciechowski (bass), Damian Kurasz (gitara), Kamil Barański (instrumenty klawiszowe) oraz Ola Nowak, Ewelina Kordy i Kuba Jurzyk (chórek). Miejsce: Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny.

Koncert Marcina Nowakowskiego w Konstancinie - Ostatni Piknik Lata

Piknik rodzinny organizowany we współpracy z Polskimi Sieciami Energetycznymi, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Konstancina-Jeziorny oraz pracowników PSE. W programie przewidziano mnóstwo rodzinnych atrakcji, a ukoronowaniem dnia będzie koncert znakomitego saksofonisty, Marcina Nowakowskiego, który zagra o 20.00 w Amfiteatrze. Artysta jest obecny na polskiej scenie muzycznej od lat 90′. Współpracował m.in. z: Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Marylą Rodowicz, De Mono, wydał trzy solowe albumy „Smooth Night”, „Better Days” i „Shine”.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15