Informacje2 września 2011, 00:00,

Orkiestra Filharmonii Świętokrzyskiej zagra w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na koncert operetkowy Orkiestry Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Janusza Powolnego, który odbędzie się 4 września 2011 roku o godz. 17.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Koncert będzie na zakończenie sezonu letniego w Amfiteatrze. W programie:arie i pieśni operowe, operetkowe i musicalowe, piosenki popularne w wykonaniu wspaniałych solistów - śpiewaków Iwony Hossa (sopran) i Adama Zdunikowskiego (tenor).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje2 września 2011, 00:00,

Międzynarodowe Zawody w Jeździe Szybkiej na Wrotkach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Uczniowski Klub Sportowy Zryw i GOSiR Konstancin-Jeziorna pod patronatem Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna i Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich serdecznie zapraszają 3-4 września 2011 roku, na Międzynarodowe Zawody o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Zawody zostaną przeprowadzone na torze do jazdy na wrotkach w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Wilanowskiej 218 w Słomczynie.

Międzynarodowe Zawody w Jeździe na Wrotkach o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna

Swój udział w zawodach zapowiedziały kluby z: Elbląga, Olsztyna, Krakowa, Tomaszowa Lubelskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Kłodzka, Warszawy, Milanówka, reprezentujące Duszniki-Zdrój i oczywiście Słomczyn. Spodziewani są też zawodnicy zagraniczni z Ukrainy i Niemiec, Włoch, Słowacji i Kolumbii - w sumie około 150 startujących. Zapraszamy wszystkich mieszkańców w sobotę od godz. 10.45 i w niedzielę od 9.30
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna