Informacje2 sierpnia 2008, 00:00,

Orkiestra Dęta OSP P£OŚNICA Letnia Kapeliada Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, oraz Agencja Koncertowa Alex Concert serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert orkiestr dętych: PIASECZYńSKA LETNIA KAPELIADA Piaseczno 2008. W najbliższą niedzielę 3 sierpnia 2008 roku o godzinie 12:15, odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi: M£ODZIEżOWA ORKIESTRA DęTA OSP P£OŚNICA. Koncert poprowadzi Małgorzata Chmielewska. Koncert odbędzie się Placu Kisiela vis a vis Urzędu Gminy Piaseczno.

II PIASECZYńSKA LETNIA KAPELIADA

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP P£OŚNICA. Dyrygent Jan Wiśniewski. Orkiestra powstała w 1979 roku z inicjatywy obecnego kapelmistrza, Jana Wiśniewskiego. Osiągnięcia: orkiestra koncerty w Decinie w Czechach (Europejski Festiwal Orkiestr Dętych 2000 i 2001); zdobywa czołowe I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Orkiestr Dętych województwa warmińsko-mazurskiego (od 1999), najwyższa lokatę w XVIII Regionalnym Przeglądzie Orkiestr Dętych OSP w Ciechocinku (2006). Serdecznie zapraszamy na występ Młodzieżowej Orkiestra Dęta OSP P£OŚNICA w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 sierpnia 2008, 00:00,

Obejrzyj Przygody Bazyliszka w Ośrodku Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na przedstawienie teatralne pod tytułem: PRZYGODY BAZYLISZKA. Spektakl zostanie przedstawiony w najbliższą sobotę 9 sierpnia 2008 roku, o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zachęcamy wszystkie dzieci do obejrzenia spektaklu Przygody Bazyliszka w Tarczynie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn