Informacje6 grudnia 2015, 15:00,

Opowieść wigilijna - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

6 grudnia 2015 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Teatralną Niedzielę do Góry Kalwarii i spektakl pt.: Opowieść wigilijna. Miejsce: Kalejdoskop Kultury, ul. Białka 9 Góra Kalwaria. Wstęp wolny. Po spektaklu organizatorzy zapraszają do zabawy mikołajkowej.

Opowieść wigilijna - Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

Opowieść wigilijna to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia, choć tak naprawdę o magii każdego dnia. Znana niemal wszystkim historia zgryźliwego i gburowatego samotnika Scrooge'a, którego odwiedza duch dawnego przyjaciela, przepowiadając mu, że w ciągu trzech kolejnych nocy doczeka się odwiedzin trzech zjaw, które wskażą mu, jak żyć, aby stać się dobrym człowiekiem. Przedstawienie Teatru Pantomimy ukazuje znaną historię w niecodzienny i zaskakujący sposób. Po raz pierwszy Opowieść wigilijna zostanie zaprezentowana bez użycia słów. SCENARIUSZ, REŻYSERIA, CHOREOGRAFIA: Bartłomiej Ostapczuk. WYSTĘPUJĄ: Marta Grądzka, Ewelina Grzechnik, Paweł Kulesza i Bartłomiej Ostapczuk.

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=9834
Informacje6 grudnia 2015, 14:00,

Świąteczna Tajemnica na scenie Konstancińskiego Domu Kultury

Teatralne Mikołajki z Fundacją Edulandia na scenie Konstancińskiego Domu Kultury! Fundacja Edulandia zaprasza dzieci i dorosłych na wyjątkowe, Mikołajkowe, dobroczynne przedstawienie pt. Świąteczna Tajemnica w/g książki Lucyny Krzemienieckiej. Zapraszamy 6 grudnia 2015 roku o godz. 14.00 Teatr w Konstancińskim Domu Kultury, mieści się w zabytkowej willi Hugonówka, ul Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

Świąteczna Tajemnica na scenie Konstancińskiego Domu Kultury

Dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na wakacje edukacyjne dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej z gminy Konstancin - Jeziorna. Warto pomagać -każdy może zostać Świętym Mikołajem. Bilety: cena 30 zł od osoby(i dorośli i dzieci) do odbioru w teatrze przed spektaklem. Informacja i kontakt: Fundacja Edulandia, Aleja Przyjaciół 1/6, Warszawa, tel. 22 869 44 16, 502 102 670, e-mail: biuro@fundacjaedulandia.pl, www.fundacjaedulandia.pl Przedstawienie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Przeczytaj też: Budżet Partycypacyjny 2020. Czas na głosowanie na projekty!

ŚWIĄTECZNA TAJEMNICA NA SCENIE KONSTANCIŃSKIEGO DOMU KULTURY

W czasie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku kiedy wszyscy obiecują, że będą dobrzy a zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, wystarczy jeden młynarz Sylwester, aby zburzyć cały ten zaczarowany świat. Dlaczego nawet słońce przestało świecić nad jego młynem i dlaczego udał się po pomoc do domu Nowego Roku dowiemy się wszyscy 6 grudnia 2015 o godzinie 14.00. Będzie aktorsko i kukiełkowo, będzie muzycznie i piosenkowo! Będzie zabawnie, będą przygody, kłopoty i ich rozwiązanie! Będzie magicznie i świątecznie: odwiedzi nas Święty Mikołaj, przy choince zatańczą nam śnieżkowe baletnice, nauczymy się świątecznej piosenki, będziemy wspólnie śpiewać kolędy i posypie na nas śnieżek!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11630