Informacje28 listopada 2007, 00:00,

Opieka nad dziećmi w Sylwestra w Bebiland Piaseczno

Drodzy Rodzice! Wiele osób, chce w tym roku spędzić Sylwestra, lecz na terenie powiatu piaseczyńskiego nie ma ofert opieki nad dziećmi w noc sylwestrową. Klub Maluszka Bebiland Piaseczno wychodzi z inicjatywą i jeżeli nie mają Państwo, gdzie zostawić swojej pociechy w noc sylwestrową, to zapraszamy do BEBILAND w Piasecznie.

Opieka nad dziećmi w Sylwestra w Klubie Maluszka Bebiland Piaseczno

Oferujemy całonocną opiekę nad dziećmi w Sylwestra! Zajmiemy się Państwa dzieckiem w noc sylwestrową w godzinach od 20:00 do 6:00. Przedział wiekowy dzieci od 6 miesięcy do 4 lat. Cena: 40 zł/h lub 360 zł/noc sylwestrowa (od 20:00 do 6:00). Minimalna liczba dzieci: 10, minimalna liczba godzin: 5h. Oferujemy również możliwość odwiezienia lub odprowadzenia dziecka do domu (w promieniu do 3 km). Przewidzieliśmy również 10% zniżki dla obecnych klientów Bebiland.

Informujemy, że zapisy na opiekę nad dziećmi w noc sylwestrową trwają do 14 grudnia 2007 roku! Liczba miejsc jest ograniczona. Opieka nad dziećmi w Sylwestra, którą oferuje Prywatny żłobek Bebiland, to jedyna taka oferta na terenie Piaseczna i okolic. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami. Zapraszamy!

Bebiland Prywatny żłobek w Piasecznie
ul. Julianowska 36A
tel. kom. 0604 647 554 lub 0604-096-673
e-mail: kontakt@bebiland.pl
strona: www.bebiland.pl
autor/źródło: Katarzyna Zaborowska i Mikołaj Salecki z Bebiland w Piasecznie

Informacje28 listopada 2007, 00:00,

Giełda zimowego sprzętu sportowego w Nowej Iwicznej

Sołtys Mysiadła w imieniu Rady Rodziców zaprasza do udziału w giełdzie zimowego sprzętu sportowego, która odbędzie się w najbliższą sobotę 1 grudnia 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00. Giełda sprzętu odbędzie się na parkingu przy szkole w Nowej Iwicznej. Przed zimą warto zrobić przegląd sprzętu sportowego. Na giełdzie, będzie można kupić, sprzedać, zamienić zimowy sprzęt sportowy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w giełdzie sprzętu sportowego, która pozwoli na wzajemną wymianę sprzętu sportowego, ku uciesze naszych portfeli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola