Informacje6 lutego 2015, 18:00,

Ona i On - walentynkowa wystawa w Galerii PASAŻ w Mysiadle

W najbliższy piątek 6 lutego 2015 roku o godz. 18.00 w Galerii PASAŻ w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2 odbędzie się II Walentynkowa Wystawa Zbiorowa pt. Ona i On. Podczas wieczoru wysłuchamy Koncertu Piosenki Miłosnej w wyk. Jagody i Tomasza Winiarskich. Dla przybyłych par rozlosowana zostanie cenna, romantyczna i miła niespodzianka! Serdecznie zapraszamy na walentynkową wystawę.

Ona i On - walentynkowa wystawa w Galerii PASAŻ w Mysiadle

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10880
Informacje7 lutego 2015, 19:00,

Spektakl Romanca w Hugonówce

Zapraszamy na spektakl Romanca, który odbędzie się 7 marca 2015 roku w Hugonówce (ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna). W rolach głównych m.in: Magdalena Walach, Marcel Wiercichowski, Paweł Okraska. Scenariusz: Jacek Chmielnik, Reżyseria i opr. muz.: Marcel Wiercichowski, Ruch sceniczny: Jarosław Staniek, Scenografia: Andrzej Raab, Kostiumy: Monika Sulejewicz-Olszewska. Ona, Bianka (Magdalena Walach) rozdarta pomiędzy względami dwóch adoratorów, tryskających inteligentnym humorem i wyszukanymi podstępami w celu zdobycia kobiety. Jak daleko posuną się mężczyźni? Nie dajcie się zwieść klasycznej oprawie! Romanca to przewrotna, brawurowa komedia współczesna!

Spektakl Romanca w Hugonówce

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika - aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej kojarzonego z filmem („Vabank”, ”Kingsajz”). Podwyższona adrenalina, zaskakująca akcja, prawda przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie – niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki, innej niż wszystkie ... I udało się! Romanca to niezapomniana przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, nie pozbawiona pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.

To sztuka bliska człowieka i jego codziennych problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym wyzwoleniem może okazać się wtedy wędrówka w poszukiwaniu ukojenia, do świata piękna... Czy ratunkiem okaże się kobieta, miłość, sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym...? "Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie..." Gwiazdorska obsada z ognistym ruchem scenicznym Jarosława Stańka („Kochaj i tańcz”, ”You can Dance”), a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10881