Informacje14 maja 2016, 19:00,

Olga Bończyk Kameralny Koncert Charytatywny dla Basi Bagorro

W sobotę 14 maja 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się kameralny koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na dalsze leczenie Basi Bagorro. Podczas koncertu zaśpiewa Olga Bończyk. Cena biletu/cegiełki: 60 zł. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy informują, że jest już coraz mniej biletów, więc wszystkich chętnych zapraszamy do Quchni w Józefosławiu (Geodetów 23C), po zakup biletów, gdyż w dzień koncertu może ich już nie być. Więcej informacji pod numerem telefonu organizatora: 726 342 423 Zapraszamy!

Olga Bończyk Kameralny Koncert Charytatywny dla Basi Bagorro

Informacje17 maja 2016, 08:00,

Zamknięcie mostu w Obórkach

Starostwo Powiatowe w Piasecznie informuje, że w związku z remontem w najbliższy wtorek, 17 maja 2016 r. o godz. 8:00 rano zamknięty zostanie most w Obórkach. Koniec remontu i ponowne otwarcie mostu dla ruchu kołowego planowane jest na 17 października.

Zamknięcie mostu w Obórkach

Stary most zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie nowy - dłuższy o 10 metrów i dwa razy szerszy. Łukowa konstrukcja będzie oparta na dwóch podporach, a każda z nich na 14 wierconych palach o długości 10 m i średnicy 800 mm. Koszt inwestycji wynosi 5,4 mln zł. Wykonawcą jest Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o.

Obórki - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Konstancin-Jeziorna. Część wsi nosi nazwę Habdzinek. W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa warszawskiego.