Informacje29 sierpnia 2013, 00:00,

Olga Barej zagra koncert w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert letni, w ramach którego wystąpi Olga Barej. Artystka wystąpi razem z: Tomaszem Betka – piano, oraz z Kubą Porębski - gitara, ukulele. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 31 sierpnia 2013 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Olga Barej Akustycznie.

Olga Barej zagra koncert w Konstancinie

Olga Barej finalistka trzeciej edycji programu X Factor, laureatka Szansy na Sukces z zespołem PIN. Ma na swoim muzycznym koncie współpracę z zespołami rockowymi, reggae, etno oraz wykonującymi muzykę soul i gospel. Świadomie porusza się w muzycznych stylach, pozostając wierna lirycznym soulowym balladom i sennej bossa novie. Aksamitna, ciemna barwa głosu Olgi przypomina Duffy. Potrafi głosem stworzyć wyjątkowy, intymny klimat. Nieobce są jej też mocne, rockowe klimaty. Na międzynarodowym festiwalu piosenki „Malwy”

Olga określona została „polską Barbrą Streisand”. Od lat występuje w jazzowych klubach, na koncertach plenerowych oraz na wszelkiego rodzaju imprezach muzycznych, z repertuarem indywidualnie dopasowanym do okoliczności. Obecnie pracuje nad autorskim solowym materiałem. Akustyczny koncert będzie połączeniem soulowych inspiracji i jazzu z popowymi utworami, znanymi z klubów. Olga przy akompaniamencie pianina i gitary zabierze nas w muzyczną podróż pełną znanych nam dźwięków, w niecodziennych aranżacjach. “Warto czekać, warto wierzyć, warto marzyć. W muzyce odnalazłam swoją siłę!”

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje29 sierpnia 2013, 00:00,

Piknik Naukowy w Ustanowie - Szkoła Eureka

Szkoła EUREKA zaprasza mieszkańców na Piknik Naukowy w Ustanowie, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Piknik odbędzie się 31 sierpnia 2013 roku w godz. 11.00-14.00 Miejsce: Szkoła Eureka przy ul. Głównej 10 w Ustanowie. Wstęp wolny! W programie organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: pokaz baniek mydlanych, eksperymentalne stacje badawcze, zajęcia i pokazy przyrodnicze. Zapraszamy na Piknik Naukowy w Ustanowie.

Piknik Naukowy w Ustanowie - Szkoła Eureka

Ponadto będą wielkie bańki mydlane i płonące bańki mydlane, a nawet kwadratowe bańki mydlane. Stacje badawcze, na których będzie można przeprowadzać naukowe doświadczenia i robić wybuchy. Wodne kule, w których można się turlać po tafli wody, niezwykły pokaz tresowanych sokołów i sów, zajęcia malarskie, filcowanie biżuterii i mnóstwo innych atrakcji. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Więcej informacji na www.szkola-eureka.pl Obejrzyjcie poniżej umieszczony film, aby zobaczyć jak było w poprzednim roku:

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów