Popularny: 700 odsłonInformacje7 września 2010, 00:00,

Okulista dziecięcy w przychodni CMP Piaseczno

Przypominamy, że Centrum Medycznym CMP oferuje konsultacje specjalistów dla DZIECI. Zaczyna się okres szkolny, nasze dzieciaki znów usiądą do zeszytów, książek i komputerów. Zmęczenie oczu może przerodzić się w poważne wady wzroku. Jeśli więc zauważysz, że Twoje Dziecko: często pociera oczy, szybko męczy się czytaniem, łzawi i mruży oczy, nienaturalnie przekręca głowę podczas czytania i pisania, skarży się na częsty ból głowy albo trzyma kartkę przy samym nosie, to znaczy, że natychmiast powinniście zasięgnąć poradyokulisty!!

W Centrum Medycznym CMP oferujemy lekarzy, którzy z ciepłem i zrozumieniem zajmą się małym pacjentem, wytłumaczą i doradzą. Zapraszamy na konsultacje okulisty dziecięcego do Centrum Medyczne CMP Piaseczno:
Dr Daria Malawko: poniedziałek godz. 8:30 – 16:00
Dr Agnieszka Wójcik: wtorek: 9:00 – 14:00
Dr Katarzyna Kowalska: piątek: 16:00 – 20:00
oraz CMP BIA£O£ęKA:
Dr Izabela Banaś: poniedziałek 16:00 – 20:00

Wszelkich informacji udzieli Państwu zespół Infolinii POD NUMEREM: 0 801 412 414* (*koszt jak połączenie lokalne)
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy:

Informacje6 września 2010, 00:00,

Alarm przeciwpowodziowy w Powiecie Piaseczyńskim

Wojewoda Mazowiecki ogłosił od godz. 8.00 dnia 5 września 2010 roku, alarm przeciwpowodziowy dla powiatów: grójeckiego, garwolińskiego, otwockiego i piaseczyńskiego. Alarm został ogłoszony w związku ze wzrostem poziomów wody do stanów alarmowych na Wiśle oraz niekorzystną prognozą hydrologiczna na kolejne dni. W Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piasecznie pełniony jest całodobowy dyżur. Tel. alarmowy: 22 737 07 63.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: