Informacje18 marca 2015, 18:00,

Oksytocyna Pozytywnie o Porodzie w Konstancinie-Jeziornie

18 marca 2015 roku w godzinach 18:00 - 20:00 serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie bezpłatnej grupy wsparcia Pozytywnie o Porodzie. Tym razem będziemy rozmawiać o roli oksytocyny. Co to za hormon i dlaczego jest tak ważny w ciąży, w porodzie oraz podczas karmienia piersią. Spotkanie moderują: Agnieszka Rudzińska-Jobda Twoja Doula, Katarzyna Masojada-Chotkowska DOULA-MA.

Oksytocyna Pozytywnie o Porodzie w Konstancinie-Jeziornie

POZYTYWNIE O PORODZIE to otwarta grupa wsparcia. Uczestnictwo jest bezpłatne. Konieczne jest natomiast POZYTYWNE nastawienie do porodu lub chęć jego posiadania. POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa skierowana do wszystkich Kobiet w ciąży i tych, które przygotowują się do macierzyństwa, bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory. Jest to miejsce, w którym łączymy naszą Kobiecą moc, dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami, wiedzą dotyczącą porodu. Znajdzie się również czas na smaczną przekąskę.

Oksytocyna Pozytywnie o Porodzie w Konstancinie-Jeziornie

Naszym CELEM jest stać się częścią Twojego okresu oczekiwania na Maleństwo. Tworzymy miejsce otwarte i ciepłe, gdzie, w intymnej i przyjaznej atmosferze, posłuchać będzie można pozytywnych opowieści porodowych, pomysłów, rozważyć czego tak na prawdę oczekujesz w porodzie. To miejsce gdzie będzie można stawić czoła wszelkim strachom i obawom czy negatywnym doświadczeniom. POZYTYWNIE O PORODZIE to grupa, która może doskonale uzupełniać edukację okołoporodową, ale nie zastępuje porad czy opieki medycznej. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie, o którym usłyszałaś podczas spotkania, prosimy byś skonsultowała to ze swoją Położną lub Lekarzem.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie