Informacje9 stycznia 2011, 00:00,

Okolica Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 1. numer jest online

Ukazał się 1. numer gazety OKOLICA! Drukowaną gazetę Okolica, w Piasecznie można znaleźć m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy 1. numer Okolicy: 1. numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar ~ 1,13 MB). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: GAZETA OKOLICA.

GAZETA OKOLICA
Nadszedł nowy rok, a z nim wiele zmian. Redakcja gazety Okolica połączyła się z redakcją radia Flash i odłączyła od PGO (Piaseczyńskiej Grupy Obywatelskiej), tworząc nowy tytuł: Gazeta Okolica. Skład redakcji pozostał niezmieniony, a jedynie powiększony o redaktorów radia Flash. Nie zmienił się również profi l gazety, który zakłada, że Okolica ma być uczciwym i niezależnym kompendium informacji z życia powiatu piaseczyńskiego. Liczymy, że w ciągu roku uda się nam objąć swoim zasięgiem gminę Lesznowola, Górę Kalwarię, Tarczyn i Konstancin-Jeziornę oraz zwiększyć nakład do 20 000 egzemplarzy.

Stale poszukujemy nowych redaktorów oraz osób chętnych do kolportażu gazety. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się włączyć w nasz projekt - zapraszamy. Doświadczenie dziennikarskie nie jest tu niezbędne, ale zapał i chęć niesienia informacji – tak. Na ten rok redakcja Okolicy przygotowała wiele atrakcji i mam nadzieję, że nie raz uda nam się Państwa mile zaskoczyć. Wraz z radiem Flash zapraszamy do współpracy firmy, dziennikarzy, uczniów klas ponadpodstawowych oraz wszystkich tych, którym nie jest obojętny los naszej gminy i powiatu. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gazety: www.gazetaokolica.pl oraz radia: www.radioflash.pl
autor/źródło: Ewelina Gościcka - Redaktor naczelny Gazety "OKOLICA"
Tematy:

Informacje10 stycznia 2011, 00:00,

Wędrówki po Iranie w Klubie Podróżnika Konstancin

Klub Podróżnika serdecznie zaprasza na niezwykłą podróż po tajemniczym, egzotycznym kraju IRAN. Tym razem Janek Dziaczkowski i Wiktor Dyndo opowiedzą nam o swojej niesamowitej wędrówce po Iranie. Pokaz slajdów Iran odbędzie się 11 stycznia 2011 roku o godzinie 19.00. Miejsce: Scena Pod Sceną w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym.

WęDRÓWKI PO IRANIE W KLUBIE PODRÓżNIKA KONSTANCIN

W programie pokazu, przewidziano prezentację dokumentacji miesięcznej podróży od Teheranu do Bandar Abbas. Od podnóża gór Alborz, nad Zatokę Perską. Przez osławiony Esfahan, perłę perskiej architektury, baśniowy Shiraz, surowe góry Zagros, zaskakujący Kashan, księżycową wyspę Hormoz i wiele innych wspaniałych miejsc, tworzących zupełnie nieoczekiwany obraz jednej z najbardziej kontrowersyjnych współcześnie krain.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna