Informacje9 kwietnia 2009, 00:00,

OKOLICA Gazeta Okolic Piaseczna - numer 5 jest online

Z przyjemnością informuję, że ukazał się 5 numer gazety Okolica! Gazeta OKOLICA to gazeta okolic Piaseczna, która tworzona jest przez ludzi, którym zależy, na jakości naszego wspólnego życia, na poruszaniu tematów, które są ważne z punktu widzenia każdego mieszkańca. Drukowaną gazetę Okolica, w Piasecznie można znaleźć m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, Starostwie Powiatowym, Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury, Urzędzie Pocztowym przy ul. Kościuszki oraz w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

GAZETA OKOLICA

Najnowszy 5 numer Okolicy, otrzymaliśmy od redakcji do udostępnienia mieszkańcom, na łamach naszego prywatnego serwisu informacyjnego mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: piąty numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar 1,16 MB). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na naszym forum mieszkańców: GAZETA OKOLICA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 kwietnia 2009, 00:00,

KONKURS - MOJE ULUBIONE MIEJSCE W PIASECZNIE

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Piaseczyńska Grupa Obywatelska, Organizacja Patriot serdecznie zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i fotograficznym pod tytułem: MOJE ULUBIONE MIEJSCE W PIASECZNIE. Konkurs obejmuje miejsca z terenu całej gminy Piaseczno. Do zdobycia są cenne nagrody. Prace należy składać w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie do dnia 19 kwietnia 2009 roku.

Wymagania konkurs plastyczny: rozmiar pracy A3, praca może być wykonana dowolną metodą plastyczną, 2 kategorie: szkoła podstawowa i gimnazjum.
Wymagania konkurs fotograficzny: zdjęcie w formacie A4 lub zbliżonym (do 3 zdjęć na 1 osobę), 2 kategorie: miłośnik fotografii, oraz zawodowy fotograf.

Ogłoszenie zwycięzcy oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas imprezy kulturalnej 3 Maja przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 512-774-996 Zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie, przede wszystkim w kategorii konkurs fotograficzny, który jest w wersji otwartej wiekowo. UWAGA na termin składania prac - 19 kwietnia!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno