Informacje2 czerwca 2010, 00:00,

OKOLICA Gazeta Okolic Piaseczna - 10 numer jest online

Z przyjemnością informuję, że ukazał się 10 numer gazety Okolica! Drukowaną gazetę Okolica, w Piasecznie można znaleźć m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w Pizzerii Biesiadowo, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, w bankach - z uwagi na niski nakład, niestety nie we wszystkich.

GAZETA OKOLICA

Najnowszy 10 numer Okolicy, otrzymaliśmy od redakcji do udostępnienia mieszkańcom, na łamach serwisu informacyjnego mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: 10 numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar ~ 14 MB). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na naszym forum mieszkańców: GAZETA OKOLICA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje31 maja 2010, 00:00,

5 czerwca Festyn z okazji Dnia Dziecka w Starej Iwicznej

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na festyn z okazji Dnia Dziecka w Starej Iwicznej: GMINA LESZNOWOLA DZIECIOM. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 5 czerwca 2010 roku od godz. 14.00 do 20.00, na boisku przy Rekreacyjnej w Starej Iwicznej. Poniżej zamieszczamy program festynu.

5 czerwca Festyn z okazji Dnia Dziecka w Starej Iwicznej
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola