Informacje3 marca 2011, 00:00,

Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 3. numer

Ukazał się 3. numer gazety Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego! Drukowaną gazetę Okolica Flash, można znaleźć w Piasecznie m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy numer gazety: 3. numer gazety Okolica (pdf). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica Flash.

GAZETA OKOLICA FLASH

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Okolica Flash.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje3 marca 2011, 00:00,

Nocna pomoc lekarska przeniesiona na ul. Czajewicza

W związku z nowelizacją Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych zmieniły się zasady funkcjonowania nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej. Od 1 marca 2011 roku, nocna pomoc lekarska dla mieszkańców całego powiatu piaseczyńskiego świadczona jest w Centrum Zdrowia przy ul. Czajewicza 5/7 w godzinach 18.00-8.00 przez firmę FALCK. Telefon kontaktowy do przychodni (22) 536 97 76. Lokalizacja nocnej pomocy lekarskiej może ulec zmianie.

Nocna pomoc lekarska
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno