Informacje22 maja 2012, 00:00,

Oko w oko z gepardem czyli kenijskie impresje

Klub Odkrywcy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza na spotkanie z egzotyką w ramach Klubu Odkrywcy: Oko w oko z gepardem, czyli kenijskie impresje. Spotkanie odbędzie się 25 maja 2012 roku o godz. 18.00 i będzie okazja do wysłuchania ciekawych opowieści o gorącej Kenii. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Wstęp wolny!

KLUB ODKRYWCY ZAPRASZA OKO W OKO Z GEPARDEM CZYLI KENIJSKIE IMPRESJE

Oko w oko z gepardem czyli kenijskie impresje: Kenia to kraj leżący na afrykańskim wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Jest słynna z egzotycznych, słonecznych plaż i dzikich zwierząt spotykanych na safari. Jednak Kenia to również kraj wielu kultur, ciekawej choć nierzadko dramatycznej historii. Zapraszam do wspólnej podróży!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje22 maja 2012, 00:00,

Fitness XPress zwycięzcą przeglądu klubów

Bardzo miło nam poinformować, że zwycięzcą naszego przeglądu fitness klubów został Fitness XPress. Dla zwycięskiego fitness klubu portal powiat-piaseczynski.info przewidział nagrodę, którą jest darmowa miesięczna reklama na portalu. Nagrodą dla głosujących w ankiecie był miesięczny karnet na zajęcia do zwycięskiego fitness klubu. Karnet trafia w ręce Pani Laury Tarkowskiej!

Fitness Xpress
Siedziba Firmy