Informacje18 czerwca 2008, 00:00,

Ogólnopolski Turniej Rycerski O Złote Jajo Piaseczno 2008

Piaseczyńskie Stowarzyszenie Rycerskie Eodem Tempore, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, Wydział Promocji Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Agencja Artystyczna BRZ ART serdecznie zapraszają na Ogólnopolski Turniej Rycerski O Złote Jajo, który odbędzie się od 21 do 22 czerwca 2008 roku w Parku Miejskim Piaseczno. W najbliższy weekend Park Miejski w Piasecznie, opanowany zostanie przez rycerzy z całej Polski. Osada rycerskiej szlachty i dam, pełna powiewających chorągwi i szpiczastych, gotyckich namiotów, drewnianych i stylowych szranek, zaprasza serdecznie do udziału w jarmarku średniowiecznym, gdzie oprócz możliwości zakupu, rękodzielnictwa i replik, sprzętów charakterystycznych dla epoki średniowiecza, można będzie obserwować animacje wytwarzania licznych przedmiotów użytku codziennego i samemu wziąć udział w takich działaniach. Więcej informacji na temat Turnieju Rycerskiego w Piasecznie, znajdziecie na stronie internetowej: turniej.brzart.pl Serdecznie zapraszamy.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RYCERSKI O Z£OTE JAJO PIASECZNO 2008

Turniej Rycerski O Złote Jajo plan turnieju w Piasecznie:

Sobota 21 czerwca 2008 roku:
11:00 Oficjalne powitanie gości. Odczytanie Reguły i Kodeksu Rycerskiego. Wręczenie glejtów. Rozpoczęcie Turnieju Rycerskiego oraz Jarmarku Średniowiecznego oraz animacji stanowisk średniowiecznych.
11:30 Turniej Bojowy Pieszy.
12:30 Turniej £uczniczy.
15:30 Turniej Bojowy Konny.
17:00 Turniej Strojów.
18:30 Turniej Tańców.
20:00 Bitwa.
Niedziela 22 czerwca 2008 roku:
11:00 Rozpoczęcie drugiego dnia turnieju oraz rozpoczęcie Jarmarku Średniowiecznego i animacji stanowisk średniowiecznych.
11:10 Turniej Zapasów.
12:00 Turniej Bojowy Medival.
14:00 Pokaz Sokolniczy.
16:00 Zakończenie Turnieju Rycerskiego O Złote Jajo.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 czerwca 2008, 00:00,

Czerwiec 2008 w Centrum Medycznym Puławska Piaseczno

Zachęcamy do zapoznania się nowościami i promocjami, przygotowanymi na czerwiec 2008 roku, przez Centrum Medyczne Puławska Piaseczno. Zadbaj o zdrowe i bezpieczne wakacje swojej pociechy i przyjdź w czerwcu do naszych pediatrów. Odwiedź przed wakacyjnym urlopem swojego ginekologa w naszym Centrum. Porozmawiaj z naszymi specjalistami o: swoim zdrowiu i swoich kobiecych oczekiwaniach, najlepszej dla Ciebie metodzie antykoncepcji, swoich symptomach menopauzy, dbałości o siebie przed zajściem w ciążę. Zaszczep się przeciwko HPV, Wykonaj cytologię, Poradź się specjalistów, jak dbać o swoją kobiecość!
Centrum Medycznego Puławska

Zdobądź kartę stałego klienta naszego Centrum, a dzięki karcie: nie będziesz stać w kolejce do rejestracji, korzystać będziesz z oddzielnego okienka rejestracyjnego, weźmiesz udział w losowaniu wyjątkowych nagród niespodzianek i atrakcyjnych rabatów na usługi naszego Centrum. Raz w miesiącu wśród posiadaczy kart stałego klienta Centrum Medycznego Puławska losowane będą dwa szczęśliwe numerki kart. Aby dowiedzieć się, czy Twój numerek jest naszym wybrańcem w danym miesiącu, wystarczy wejść na stronę www.cmpulawska.com.pl i sprawdzić, czy szczęście uśmiechnęło się właśnie w tym miesiącu do Ciebie. Zapraszamy do Centrum Medycznego Puławska w Piasecznie.
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE PU£AWSKA PIASECZNO