Informacje23 września 2017, 16:00,

Ognisko sołeckie Wola Mrokowska

23 września 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się ognisko sołeckie na placu zabaw przy ul. Wąskiej w Woli Mrokowskiej. Zapraszają: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Woli Mrokowskiej i Warszawianki.

OGNISKO SOŁECKIE WOLA MROKOWSKA 2017

Informacje23 września 2017, 06:00,

Otylia Swim Tour w Piasecznie 2017

23 września 2017 roku już po raz drugi odbędzie się Otylia Swim Tour w Piasecznie. Podobnie jak w ubiegłym roku, Otylia Jędrzejczak wraz z kadrą trenerów, psychologiem i dietetykiem poprowadzi warsztaty dla dzieci, ich rodziców i nauczycieli.

OTYLIA SWIM TOUR W PIASECZNIE 2017

W zajęciach na basenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie wezmą udział dzieci w wieku od 9 do 14 roku życia, które będą uczyć się i doskonalić swoje umiejętności pod okiem mistrzyni olimpijskiej i zaproszonych przez nią trenerów pływania. Dla rodziców zaplanowano bezpłatne warsztaty z psychologiem sportu i dietetykiem.

– Możliwość dzielenia się swoimi umiejętnościami i pasją z dziećmi i młodzieżą daje sportowcowi największą satysfakcję, również po zakończeniu kariery – mówi Otylia Jędrzejczak, pomysłodawczyni projektu Otylia Swim Tour. Podczas każdej edycji projektu spotykam uzdolnione dzieci i fantastycznych rodziców, którzy wspierają swoje pociechy w rozwoju i dążeniu do spełniania sportowych marzeń. Ale Otylia Swim Tour to nie tylko pływanie. Jako organizatorzy, wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, chcemy inspirować dzieci i młodzież do dokonywania właściwych wyborów, do odnoszenia się z szacunkiem do bliskich, do rywalizujących z nimi na turniejach zawodników. W ten sposób wspieramy wychowanie przyszłych mistrzów życia. Bo właśnie „Zostań mistrzem życia” to hasło przewodnie mojej fundacji – dodaje.

OTYLIA SWIM TOUR W PIASECZNIE 2017

Projekt Otylia Swim Tour realizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak i współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami edycji 2017 są: Gmina Piaseczno, Zott, VILLA GLASS Studio, Renault, Double Tree by Hilton Kraków, Cechini Muszyna, HMS, TEEKANNE Polska i Electrolux. Patronami medialnymi projektu są Wirtualna Polska i Radio Eska. Szczegółowe informacje o Otylia Swim Tour dostępne są na www.otyliaswimtour.pl