Informacje15 lipca 2008, 00:00,

Odwiedź Park Linowy i Ogród Botaniczny z KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zachęca wszystkie dzieci i młodzież do spędzenia udanych wakacji z Konstancińskim Domem Kultury. W ramach tegorocznej akcji Lato w Mieście w Konstancinie, organizowana jest wycieczka do Parku Linowego, oraz Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Wycieczka odbędzie się w najbliższy piątek 18 lipca 2008 roku. Koszt wycieczki to 10 złotych. Zapisy przyjmowane są w filii Konstancińskiego Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie, lub telefonicznie pod numerami: (022) 754 47 23 lub 754 06 12. Zachęcamy do skorzystania z organizowanej wycieczki.

Wycieczka do Parku Linowego, oraz Ogrodu Botanicznego w Powsinie

Park Linowy w Powsinie znajduje się w południowej części Parku Kultury tuż za muszlą koncertową. Na powierzchni hektara zbudowaliśmy trzy trasy wspinaczkowe o zróżnicowanym stopniu trudności - łatwa Super Kid, średniotrudna Odkrywca oraz trudna Adrenalina. Nadrzewne wspinaczki stanowią bardzo ciekawą formę aktywnego wypoczynku! Ogród Botaniczny w Powsinie zajmuje powierzchnię ok. 40 ha (dla zwiedzających udostępniono ok. 30 ha) i prezentuje ponad 8600 taksonów, pogrupowanych tematycznie: arboretum, kolekcja flory polskiej, rośliny ozdobne, użytkowe i egzotyczne. Więcej informacji na temat Ogrodu Botanicznego w Powsinie, znajdziecie na stronie internetowej: www.ogrod-powsin.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje15 lipca 2008, 00:00,

RAGE RACE event motoryzacyjno-lifestylowy Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w najbliższy czwartek 17 lipca 2008 roku, w godzinach od 9:00 do 11:30 na terenie przy Ratuszu Miejskim w Górze Kalwarii, będzie można podziwiać wspaniałe, szybkie i oryginalne samochody, piękne kobiety i znane osobistości. Wszystko to będzie możliwe, ponieważ Góra Kalwaria będzie przystankiem tegorocznej edycji Rage-Race. Myśleliście kiedyś o swoim samochodzie marzeń? Na pewno tak… i to nie jeden raz! Na pewno było to efektowne czerwone Ferrari, lub żółte Lambo, może perfekcyjne czarne Porsche, delikatne błękitne Maserati bądź elegancki Aston, itp... Wszystkie te samochody dostarczają niezapomnianych wrażeń, powalając osiągami i przyspieszeniami. Już 17 lipca 2008 roku, będziecie mieli możliwość obejrzenia wielu wspaniałych aut, podczas Rage Race w Górze Kalwarii.

Rage-Race - What is Rage Race

Rage Race to wspaniałe wydarzenie lifestylowo - motoryzacyjne, będące zarazem współzawodnictwem pomiędzy uczestnikami jak i niecodziennym RoadShow. Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej imprezie weźmie udział nawet 70 najbardziej egzotycznych samochodów! Startujący będą zmagać się z nieprzewidywalnymi wyzwaniami i zadaniami, dla publiczności zaś będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia wielu niespotykanych aut w akcji. Rage Race to niezapomniana impreza, wyborowe towarzystwo, spotkanie wyjątkowych ludzi, setki kilometrów tras, ryk silników, zapach gorącego asfaltu i najpiękniejsze dziewczęta w roli Rage-Race Patrol!

obejrzyj filmik z Rage Race 2007 Poland

Rage Race 2008 to druga edycja jedynej takiej imprezy w roku: 4 dni, 70 aut, 150 osób, najpiękniejsze dziewczęta, 2.500 km trasy w tym 50 imprezowych zadań, współpraca z gminami i burmistrzami największych miast witających uczestników z otwartymi ramionami, ekskluzywne hotele, wykwintne menu, open-bary na całej trasie, wieczory pełne niezapomnianych imprez w starannie wybranych klubach, pool-party, parkowanie TIR'ami, loty poduszkowcem, wyścigi samolot-samochód i... przekonaj się sam! Więcej informacji o Rage-Race, przeczytacie na stronie: www.rage-race.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria