Informacje15 października 2008, 00:00,

Odwiedź Ogród Botaniczny z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową z cyklu: JESIEń NA ROWERZE Z PęDZIWIATREM. Tym razem trasa wycieczki, będzie w kierunku Powsina, gdzie odwiedzicie Ogród Botaniczny PAN w Powsinie. Organizatorzy proszą o zabranie drobnej kwoty na wstęp do Ogrodu oraz zapięcia rowerowe. Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 19 października 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 października 2008, 00:00,

REPORTAż - wystawa fotografii Klubu Fotograficznego f8

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Klubu Fotograficznego f8 zatytułowanej: Z żYCIA WZIęTE. Wernisaż odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 października 2008 roku o godzinie 16:00. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Autorzy wystawianych fotografii: A. Andrychowski, D. Bednarski, M.Bukowińska, R. Czułba, I. Dąbrowski, A. Kasperska, D. Kasperska, A. Kielar, T. Myśluk, S. Mróz, M. Orzechowski, A. Piętka, E. Warowny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę fotografii w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin