Informacje10 kwietnia 2017, 16:00,

Odstresuj się i zacznij żyć - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 kwietnia 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych - Odstresuj się i zacznij żyć. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury (Hugonówka) ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy do Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręcownych.

ODSTRESUJ SIĘ I ZACZNIJ ŻYĆ - STREFY KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

O czym to będzie?

O tym co nam doskwiera w codziennym życiu i przeszkadza tak bardzo, że nie możemy swobodnie funkcjonować. Stres zabiera nam radość życia, przeszkadza w osiąganiu zamierzonych celów, burzy relacje z innymi a przede wszystkim niszczy nasze zdrowie.

Jak to zrobimy?

Opowiemy o tym czym tak naprawdę jest stres, skąd się bierze i jak można sobie z nim radzić. Poznasz kilka technik prowadzących do rozładowania stresu i dowiesz się co robić aby dbać o swoje dobre samopoczucie.

Jak się przygotować?

Przyjdź wygodnie ubrana, tak abyś czuła się swobodnie. Zostaw za sobą wszystko co cię trapi i zanurz się z nami w naszych ćwiczeniach.

Spotkanie poprowadzą:

Alicja Stankiewicz - psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

Krystyna Stańdo - psycholożka, trenerka. Prowadzi warsztaty w obszarze umiejętności interpersonalnych dla dorosłych i dzieci. Pracuje jako terapeutka techniki Bowena wspomagającej leczenie chorób wywołanych stresem i wykonuje relaksacyjno-liftingujące masaże twarzy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 kwietnia 2017, 06:00,

Bezpłatne badania cholesterolu dla mieszkańców gminy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie zaprasza mieszkańców gminy na bezpłatny pomiar cholesterolu. Szczegóły na poniższym plakacie:

BEZPŁATNE BADANIA CHOLESTEROLU DLA MIESZKAŃCÓW GMINY PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie