Informacje4 maja 2008, 00:00,

Odpust Parafialny i Festyn Parafialny w Starej Iwicznej

Ksiądz Proboszcz Dariusz Gocłowski zaprasza na uroczystość Odpustu w Parafii Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej (ul. Słoneczna 7/9, Stara Iwiczna). Odpust Parafialny odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 maja 2008 roku, o godzinie 13:00. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą Odpustową, natomiast po Mszy Świętej rozpocznie się Festyn Parafialny. Serdecznie zapraszam na Odpust oraz Festyn Parafialny w Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin KANIA - Radny Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl
Tematy:Lesznowola

Informacje4 maja 2008, 00:00,

Picasso, Matisse, Miró w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Muzeum Regionalne Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na wernisaż wystawy: PICASSO, MATISSE, MIRÓ. Wernisaż odbędzie się w piątek 9 maja 2008 roku, o godzinie 18:30 w Muzeum Regionalnym (Plac Piłsudskiego 10, Piaseczno). Informację o wernisażu otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury (współpracują z nami).

PICASSO, MATISSE, MIRÓ

Wystawa Picasso, Matisse, Miró, obejmuje około 60 oryginalnych grafik (w większości litografii) autorstwa Pabla Picassa, Henriego Matisse'a i Juana Miró. Wystawę można zwiedzać od 10 maja do 1 czerwca 2008 roku, w godzinach pracy Muzeum Regionalnego w Piasecznie. Serdecznie zapraszam na wernisaż wystawy: Picasso, Matisse, Miró.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno