Informacje13 czerwca 2009, 00:00,

Odkryj Tożsamość Piaseczna - konkurs fotograficzny UMiG

Ruszył konkurs fotograficzny ODKRYJ TOżSAMOŚć PIASECZNA, którego organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy Piaseczno a pomysłodawcami jest Piotr Kalbarczyk, znany z organizowania warsztatów fotograficznych w Ośrodku Kultury Piaseczno oraz Sylwia Kubacz. Konkurs fotograficzny, adresowany jest zarówno do artystów fotografów, jak i amatorów fotografii. Celem tego konkursu, jest promowanie artystów oraz amatorów fotografii, a także zebranie zdjęć promujących gminę Piaseczno.

Odkryj Tożsamość Piaseczna - konkurs fotograficzny UMiG Piaseczno

Zdjęcia nadesłane do konkursu tworzą dwie kategorie: miejsca (obiekty, zabytki, krajobrazy, przyroda, itp. z terenu Gminy Piaseczno) oraz wydarzenia (sportowe, kulturalne, polityczne, społeczne itp., które miały miejsce na terenie Gminy Piaseczno). Zgłoszenia przyjmowane są 4 września 2009 roku w Biurze Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Biuro Promocji i Informacji, ul. Kościuszki 5 w Piasecznie tel. 022 70 17 650 e-mail: info@piaseczno.eu; urzad@piaseczno.eu lub promocja@piaseczno.eu Zapoznaj się z warunkami i konkursu - regulamin: link oraz oświadczenie: link.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 czerwca 2009, 00:00,

Remont ulicy Bielawskiej w Konstancinie - informacja

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna poinformował, że w okresie pomiędzy 16 a 26 czerwca 2009 roku, planowane jest przeprowadzenie gruntownego remontu jezdni ul. Bielawskiej na odcinku pomiędzy ul. Mirkowską a ul. Lipową. Są już prowadzone niezbędne roboty mające na celu przygotowanie do tego remontu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Uprzejmie informujemy, że nie jest planowana przebudowa chodników i zjazdów na posesje. Nowa nawierzchnia ulicy, będzie dostosowana do istniejących zjazdów i chodnika. W związku z powyższym należy liczyć się z całkowitym zamknięciem ruchu dla wszystkich pojazdów na wyżej wymienionym odcinku ulicy Bielawskiej w dniach pomiędzy 16 a 26 czerwca 2009 r. Ewentualne informacje w tej sprawie mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 022 / 717 53 67, -98, -99 wewn. 108, 109, 113. Przepraszamy za utrudnienia. Wykonawca deklaruje, że postara się wykonać remont tak, by był on jak najmniej uciążliwy. Wątek na forum: remont ul. Bielawskiej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin