Informacje13 kwietnia 2007, 00:00,

Od maja weekendowe autobusy nocne do Konstancina

Od 11 maja 2007 roku nocą z piątku na sobotę, na pętli Metro Wilanowska nastąpi uroczyste uruchomienie pierwszej nocnej linii wprowadzanej przez ZTM, po szeroko komentowanych i dyskutowanych zapowiedziach zmian. Jednym z ważniejszych punktów negocjacji była trasa autobusu przez osiedle Mirków, do czego ZTM nie był nastawiony entuzjastycznie.

Weekendowe autobusy nocne do Konstancina
kliknij aby powiększyć

W rezultacie udało się osiągnąć porozumienie i nowa linia która otrzyma najprawdopodobniej numer N50, będzie kursować do Konstancina od pętli Metro Wilanowska po trasie autobusu 710, oraz w Konstancinie po pętli ulicami: Warszawską, Bielawską, Mirkowską, Aleją Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Prusa, Chylicką, Pułaskiego, Nowopiseczyńską, Warszawską i dalej do Metra Wilanowska. Po drodze autobus zatrzymuje się na wszystkich przystankach. Autobus nocny nie będzie miał postoju w Konstancinie.

Od 11 maja 2007 roku autobusy nocne będą kursować do Konstancina zgodnie z zapowiadanym wcześniej rozkładem, tzn. w nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę. Autobusy nocne nie będą kursować w tygodniu, ani nocą z niedzieli na poniedziałek. Przez cały tydzień będzie wydłużone kursowanie linii 710, której ostatni kurs z Metra Wilanowska odbędzie się około północy. Szczegółowe rozkłady jazdy są w trakcie opracowywania.

źródło: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje13 kwietnia 2007, 00:00,

Roboty asfaltowe i utrudnienia w ruchu na terenie Mysiadła

Urząd Gminy w Lesznowoli informuje mieszkańców Mysiadła i okolic, że w związku z planowanymi robotami asfaltowymi na ul. Osiedlowej, ul. Okrąg i ul. Różanej w Mysiadle, na odcinku od ul. Granicznej do posesji Okrąg 13 w dniach od 14 kwietnia (sobota) do 19 kwietnia (czwartek) 2007 roku będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu w godzinach 8:00 - 20:00.

źródło informacji: www.lesznowola.pl
autor/źródło: Katarzyna Borkowska - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola