Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Od czerwca prywatna komunikacja na terenie Tarczyna

Na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn (www.tarczyn.pl) możemy przeczytać informację, że od 1 czerwca 2007 roku planowane jest uruchomienie prywatnej komunikacji na terenie Gminy Tarczyn oraz do Piaseczna i Warszawy. Termin uruchomienia linii specjalnej na trasie: Kawęczyn - Piaseczno - Kawęczyn to 7 maj 2007 roku. Więcej informacji: proponowany przebieg tras, godziny przejazdów, przystanki oraz cennik znajdziecie na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza w Konstancinie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornej zaprasza na I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna w kategorii open, który odbędzie się 22 kwietnia 2007 roku, w hali GOSiR przy ul. żeromskiego 15 o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 kwietnia 2007 roku w biurze GOSiR lub telefonicznie: (022) 756 41 91. Zapraszamy! ¬ródłem tej informacji jest oficjalny serwis Gminy: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna