Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Od czerwca prywatna komunikacja na terenie Tarczyna

Na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn (www.tarczyn.pl) możemy przeczytać informację, że od 1 czerwca 2007 roku planowane jest uruchomienie prywatnej komunikacji na terenie Gminy Tarczyn oraz do Piaseczna i Warszawy. Termin uruchomienia linii specjalnej na trasie: Kawęczyn - Piaseczno - Kawęczyn to 7 maj 2007 roku. Więcej informacji: proponowany przebieg tras, godziny przejazdów, przystanki oraz cennik znajdziecie na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje17 kwietnia 2007, 00:00,

Ewelina Flinta z zespołem zagra koncert w Nowej Iwicznej

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku, o godzinie 19:00 na boisku przy Zespole Szkół w Nowej Iwicznej wystąpi Ewelina Flinta z zespołem. Organizatorzy koncertu: Urząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Sołectwo Nowa Iwiczna, Zespół Szkół Publicznych Nowa Iwiczna.

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta to wokalistka, która debiutowała na Przystanku Woodstock, występowała w Teatrze Buffo, śpiewała w zespole Surprise. Znana głównie z udziału w programie Idol. W dwa lata po zakończeniu programu Idol nagrała debiutancką płytę Przeznaczenie, która odniosła ogromny sukces zdobywając przy tym miano złotej płyty. W 2005 roku do sklepów trafiła druga płyta tej artystki. Krążek nosi nazwę "Nie znasz mnie". Aktualny skład zespołu Eweliny Flinty to: Krzysztof "Kawałek" Kawałko (gitary), Roman "Bateria" Batyra (gitary), Radek "Radio" Zagajewski (bas), Romek "Kunik" Kunikowski (klawisze), Robert "Misiek" Szamański (perkusja).

Więcej ciekawych informacji o Ewelinie Flinta, jej zespole, biografii a także dyskografii przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: www.flinta.art.pl.
Zapraszamy na ich koncert w Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola