Informacje29 września 2008, 00:00,

Od 1 października przedłużona linia nocna N83 do Piaseczna

Zarząd Transportu Miejskiego Warszawa poinformował na swojej stronie internetowej www.ztm.waw.pl, że od nocy z 1 na 2 października 2008 roku, nocna linia N83 zostaje skierowana na wydłużoną trasę, która swoim zasięgiem obejmie Mysiadło oraz Piaseczno. Trasa N83 jest dostępna na stronie ZTM. Nowe przystanki: DW. CENTRALNY - ... - Puławska - PIASECZNO: Puławska - Jana Pawła II (powrót: Jana Pawła II - Chyliczkowska - al. Armii Krajowej - Puławska) - Dworcowa - Towarowa - PKP PIASECZNO.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 września 2008, 00:00,

Uroczyste otwarcie świetlicy w £azach - koncert Sorry Boys

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na uroczystość otwarcia nowej świetlicy w £azach. GOK oddaje do użytku nową salę widowiskową, która mają nadzieję, że będzie tętnić życiem. Impreza odbędzie się 2 października 2008 roku o godz. 16:00 w świetlicy przy ul. Przyszłości 8 w £azach. W programie m.in. uroczyste przecięcie wstęgi, pokaz tańca, występ zespołu Sorry Boys, poczęstunek. Spotkanie poprowadzi Marek Wiernik. Informacja od Aleksandry Gąsowskiej z GOK Lesznowola (współpracują z nami).

Sorry Boys - Fire

Sorry Boys, będzie gościem specjalnym czwartkowej uroczystości. Zespół powstał w roku 2006 w Warszawie. Dorobił się już dziesiątek koncertów, kompletu nagród i wyróżnień oraz oryginalnego brzmienia, charyzmatycznych gitar i wokalistki o niezwykłym głosie. Czasami eklektyczny repertuar na scenie wynika z rożnych fascynacji pięciu osob do muzyki. Sorry Boys to połączenie indii, przestrzennych gitar, często ściany dźwięku, z mocno wybujałymi retro dźwiękami, z wokalem często określanym przez innych, jako dodatkowy instrument. Sorry Boys przygotowuje materiał na debiutancką płytę. Sorry Boys tworzą: Izabela Komoszyńska, Tomasz Dąbrowski, Piotr Blak, Jacek Perkowski i Kuba Zawadziło. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.sorryboys.pl Przed lub po uroczystym otwarciu, będzie możliwość przeprowadzenia wywiadu z zespołem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, na uroczyste otwarcie nowej świetlicy w £azach. Już od 6 października 2008 roku, w świetlicy będą odbywały się zajęcia. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, do zapoznania się z programem zajęć: świetlica £azy (.doc)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola £azy