Informacje29 stycznia 2013, 00:00,

Od 1 lutego 2013 roku linie L-2, L-5 i L-13 dojeżdżać będą do centrum Piaseczna

Od piątku 1 lutego 2013 roku linie autobusowe L-2, L-5 i L-13 będą kursować na zmienionych trasach i dojeżdżać będą do centrum Piaseczna. Zmianie ulegną też rozkłady jazdy tych linii. Na wniosek Gminy Piaseczno od 1 lutego 2013 r. wprowadzone zostają następujące zmiany w liniach lokalnych kursujących na terenie Gminy Piaseczno:

L2

1) Linia L-2 zostaje skierowana na zmienioną trasę: URZ¡D MIASTA (Piaseczno) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Gołków – Gołkowska – Radnych - Głosków: Radnych – Runów: Solidarności – Henryków-Urocze: Strzelecka - Złotokłos: -Społeczna – 3 Maja – Piaseczyńska – 22 LIPCA (Złotokłos)
powrót: 22 LIPCA (Złotokłos) – Piaseczyńska – Wólka Pracka: Opackiego – Paszkówka: Sadowa – Głosków: Millenium – Radnych – Gołków: Zielona – Gołkowska – Piaseczno: Pod Bateriami – Polskiego Państwa Podziemnego - Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda - URZ¡D MIASTA (Piaseczno)
W związku z powyższym zostają uruchomienie następujące przystanki funkcjonujące jako warunkowe:
- ZIELONA 03
- G£OSKÓW-LETNISKO 01
- G£OSKÓW-ZIELONE 01

2) Linia L-5 zostaje skierowana na zmienioną trasę: URZ¡D MIASTA (Piaseczno) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – Główna – (…) – BOBROWIEC
powrót: BOBROWIEC – (…) - Pod Bateriami – Polskiego Państwa Podziemnego - Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda - URZ¡D MIASTA (Piaseczno)

3) Linia L13 zostaje skierowana na zmienioną trasę: URZ¡D MIASTA (Piaseczno) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Kościuszki – Sienkiewicza – Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – 4 Pułku Ułanów - (…) – PKP ZALESIE GÓRNE
powrót: PKP ZALESIE GÓRNE – (…) - Pod Bateriami – Polskiego Państwa Podziemnego - Sienkiewicza – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Zgoda - URZ¡D MIASTA (Piaseczno).

Od 1 lutego zmienią się też rozkłady jazdy w/w linii. Pobierz: rozkład jazdy L-2, L-5 i L-13 (.pdf)
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje29 stycznia 2013, 00:00,

Bezpłatne konsultacje prawne w UG Prażmów

Urząd Gminy Prażmów zaprasza na bezpłatne konsultacje prawne, dla wszystkich którzy potrzebują wsparcia w rozwiązaniu problemów życiowych i jeżeli nie stać ich na pomoc odpłatną. Dyżury odbywają się w pierwszy i drugi czwartek każdego miesiąca (oprócz świąt) w godzinach 11.00 - 16.00. Doradcy prawni przyjmują w Urzędzie Gminy Prażmów przy ul. Czołachańskiego 1. Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych.

BEZP£ATNE KONSULTACJE PRAWNE W URZęDZIE GMINY PRAżMÓW
Tematy:Prażmów