Informacje31 maja 2009, 00:00,

Od 1 czerwca rusza połączenie Góra Kalwaria - Warszawa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 1 czerwca 2009 roku, Spółka Koleje Mazowieckie www.mazowieckie.com.pl uruchamia nowe połączenie w relacji Góra Kalwaria - Warszawa Wschodnia. Kolejowe połączenie Warszawy z Górą Kalwarią zostanie przywrócone po 15 latach, z inicjatywy Samorządu Województwa Mazowieckiego. Podróż do centrum Warszawy zajmie około godzinę. Do obsługi linii zostaną skierowane 4 pary pociągów, w tym 1 para będzie kursować w relacji wydłużonej do Pilawy. Rozkład jazdy został tak skonstruowany, by mieszkańcy Góry Kalwarii dojeżdżający do pracy lub szkoły w Warszawie, mogli skorzystać z dogodnego połączenia ze stolicą. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do korzystania z nowego połączenia Góra Kalwaria - Warszawa Wschodnia. Powiązany tematycznie wątek na forum mieszkańców: POCI¡GIEM DO GÓRY KALWARII.

Od 1 czerwca rusza połączenie Góra Kalwaria - Warszawa
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje1 czerwca 2009, 00:00,

HOTEL PALACE Teatr M.I.N. - Wtorek Wydarzeń Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na najbliższy WTOREK WYDARZEń, czyli jeszcze nieznane, ale ciekawe wydarzenia kulturalne. Podczas najbliższego Wtorku Wydarzeń Teatr M.I.N. ze spektaklem: HOTEL PALACE wg. Rolanda Topora. Spektakl odbędzie się w najbliższy wtorek 2 czerwca 2009 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

W spektaklu HOTEL PALACE występują: Agata Winconek, Magda Pogorzelska, Magda Gajda, Monika Iwanow, Karolina Puchała, Magda Gołębiewska, Agnieszka Szumigaj, Tomek Strzeżek, Przemek Peak, Filip £opuski. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na spektakl Teatr M.I.N. z Piaseczna.

TEATR RUCHU I TAńCA MIN

Teatr Ruchu i Tańca M.I.N tworzy spektakle oparte na ruchu i różnych formach tańca. Twórcy lubią spektakle, które są o czymś, które poruszają i takie spektakle starają się robieć. Teatr Ruchu i Tańca MIN do tej pory wystawił następujące spektakle: Uśpieni (2002), Negatywka (2003), Demeter i Kora (2005), Zagadka Zła (2006), Poruszyciel (2006) oraz Stop-Klatka (2008). Więcej informacji o teatrze, możecie przeczytać na stronie internetowej teatru: teatrmin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie