Informacje1 maja 2013, 00:00,

Obwodnica Konstancina-Jeziorny coraz bliżej

Coraz bliżej do budowy obwodnicy Konstancina-Jeziorny. W poniedziałek (6 maja) zostanie podpisana umowa na opracowanie koncepcji i uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 724 od Warszawy i Konstancin-Jeziorna do drogi krajowej nr 79 na terenie gm. Góra Kalwaria.

dwupasmowa obwodnica miast Konstancin - Jeziorna i Góra Kalwaria

To będzie historyczne wydarzenie. Marszałek Województwa Mazowieckiego, Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna zapraszają na uroczyste podpisanie umowy na ”Opracowanie koncepcji i uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 724 na odcinku od granicy m st. Warszawy i m. Konstancin-Jeziorna do nowego przebiegu drogi krajowej nr 79 na terenie gm. Góra Kalwaria ”, które odbędzie się w poniedziałek (6 maja) o godz. 12.00 w sali posiedzeń Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna przy ul. Świetlicowej 1.
autor/źródło: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna