Informacje28 czerwca 2011, 00:00,

Objazdy w Konstancinie - przebudowa ul. Warszawskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W związku z przebudową ul. Warszawskiej w Konstancinie na odcinku od ul. Mirkowskiej do ul. Bielawskiej, od dnia 29 czerwca 2011 roku od początku kursowania linii dziennych do nocy z 02/03 lipca 2011 roku do końca kursowania linii nocnej autobusy 710, 724 i N50 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

Linia 710 od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska w obu kierunkach ulicami: Mirkowska - Wojska Polskiego - Piłsudskiego i dalej bez zmian
Linia 724 od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska w obu kierunkach ulicami: Mirkowska - Bielawska - Nowopiaseczyńska i dalej bez zmian. Na trasie objazdowej dla linii 724 obowiązują wszystkie napotkane przystanki.
Linia N50 Kierunek SKOLIMÓW – od skrzyżowania ulic Warszawska / Mirkowska ulicami: Mirkowska – Wojska Polskiego – Piłsudskiego i dalej bez zmian. Kierunek METRO WILANOWSKA - od skrzyżowania ulic Nowopiaseczyńska / Warszawska / Bielawska ulicami: Bielawska – Mirkowska – Warszawska i dalej bez zmian.
Zamiast przystanku KLARYSEW 01 dla linii 710, 724 i N50 obowiązuje przystanek KLARYSEW 51 - zlokalizowany na ul. Mirkowskiej po skręcie z ul. Warszawskiej, obowiązujący dla tych linii jako graniczny.
Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: KLARYSEW 01, POLNA 01 i 02.
autor/źródło: Andrzej Skwarek - rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego

Napisz komentarz

Informacje22 czerwca 2011, 00:00,

Zmiany zwązane z remontem ul. Dworcowej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W związku z remontem ul. Dworcowej na odcinku od ul. Nadarzyńskiej do ul. Lotników od dnia 27 czerwca 2011 r. od początku kursowania linii dziennych do 30 czerwca 2011 r. do końca kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trasa autobusów linii 709 i N83 zostaje skrócona do przystanku SZKOLNA 01, który dla tych linii będzie obowiązywał jako przystanek krańcowy.

Autobus 709. ¬ródło zdjęcia: warszawa.wikia.com

Na czas w/w prac drogowych zawiesza się kursy wariantowe linii 739 na trasie MYSIAD£O - PKP PIASECZNO. Autobusy linii L-1 od skrzyżowania Jana Pawła II / Dworcowa pojadą w obu kierunkach ulicami: Jana Pawła II - Orężna bez podjazdów pod PKP PIASECZNO.
autor/źródło: Andrzej Skwarek - rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie