Informacje18 kwietnia 2007, 00:00,

Objazdy ulicy Długiej dla autobusów w Konstancin-Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje na swojej oficjalnej stronie, że w związku z planowanym na dzień 19 kwietnia 2007 roku (czwartek) zamknięciem ulicy Długiej na odcinku Chylicka - Słowicza w Konstancinie-Jeziornie, wprowadzone zostają objazdy dla autobusów 700 i 710.

Objazdy ulicy Długiej dla autobusów w Konstancin-Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Trasy autobusów będą wyglądać następująco:
Kierunek do Warszawy: Długa, Słowicza, Moniuszki, Prusa.
Kierunek do Piaseczna Linia 710: bez zmian w stosunku do obecnie obowiązującej trasy do ulicy Chylickiej, dalej Pułaskiego, Dworska, Starochylicka (powrót na stałą trasę).
Kierunek do Piaseczna Linia 700: jak wyżej do ul. Dworskiej, dalej: Długa, postój na przystanku "Pańska 02", dalej jak "kierunek do Warszawy".

Termin wprowadzenia nowych tras to 19 kwietnia 2007 roku (czwartek - od pierwszego kursu). Na czas objazdu ulicy Dworska na całej długości i Chylicka na odcinku Długa-Sułkowskiego będą jednokierunkowe. Dodatkowo na ulicy Dworskiej zostaną zdemontowane progi spowalniające, aby umożliwić ruch autobusów. Przewidywany czas obowiązywania objazdu to 30 dni.

źródło informacji i zdjęcia: www.konstancinjeziorna.pl ( współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje18 kwietnia 2007, 00:00,

Odnowiony i odmieniony sklep Leroy Merlin Piaseczno

Zapewne większość mieszkańców powiatu piaseczyńskiego zna bardzo dobrze sklep budowlany Leroy Merlin w Piasecznie. W sklepie odbył się remont oraz adaptacja do nowych rozwiązań i nowej oferty firmy. Hipermarket Budowlano - Dekoracyjny Leroy Merlin zaprasza Państwa do odwiedzenia odnowionego i odmienionego sklepu w Piasecznie.

Odnowiony i odmieniony sklep Leroy Merlin Piaseczno

Dzięki remontowi Leroy Merlin w Piasecznie może zaprezentować Państwu: większy komfort zakupów (większa powierzchnia sklepu, szersze alejki, bardziej widoczne ekspozycje, lepiej widoczne punkty informacyjne, oraz doradcy handlowi); ładniejszy sklep (z większą ilością inspiracji między innymi aranżacje łazienek, kuchni oraz artykułów dekoracyjnych); większy wybór towarów (od towarów najtańszych do towarów ekskluzywnych i dla profesjonalistów); poprawiona logika ustawienia produktów (baterie i zlewy kuchenne znaleźć można w sąsiedztwie kuchni, co ułatwi Państwu zaaranżować wymarzoną kuchnię; ogrzewanie elektryczne znajdą Państwo przy ogrzewaniu hydraulicznym, dzięki czemu łatwiejsze będzie porównanie ich wad i zalet oraz dokonanie właściwego wyboru); pomoc w projektowaniu kuchni lub kominka.

Z okazji inauguracji odnowionego sklepu Leroy Merlin (Piaseczno) w dniach od 12 do 22 kwietnia 2007 roku firma przygotowała dla Państwa mnóstwo atrakcji, między innymi wiele ciekawych produktów po atrakcyjnych cenach oraz specjalną ofertę kredytu.

Sklep dodatkowo wydłużył godziny otwarcia. Dla jeszcze większego komfortu robienia zakupów w sklepie Leroy Merlin Piaseczno, od 1 kwietnia obowiązują nowe godziny pracy sklepu: poniedziałek-piątek (7:00 - 21:00), sobota (8:00 - 21:00), niedziela (9:00 - 20:00).

Więcej informacji o ofercie hipermarketu budowlano - dekoracyjnego Leroy Merlin w Piasecznie znajdziecie na ich stronie internetowej: leroymerlin.pl/piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno