Informacje5 listopada 2015, 20:23,

Obejrzyj spot promocyjny Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kierunek relaks - czyli jak intensywnie spędzić jeden dzień w Piasecznie. Weekendowy wypad zacząć można od dobrej kawy na odrestaurowanym rynku, następnie pospacerować po Górkach Szymona czyli odświeżonym terenie rekreacyjnym w Zalesiu Dolnym. Wodne szaleństwa czekają na was w Ośrodku Wisła (www.osrodekwisla.pl) Zalesiu Górnym, a do westernowego miasteczka w Runowie (www.kowboje.com.pl) najlepiej dojechać historyczną kolejką wąskotorową (www.kolejka-piaseczno.pl). Gmina Piaseczno to też liczne obiekty sportowe, w tym największy na Mazowszu Skatepark (www.gosir-piaseczno.pl). W wakacje, każdego tygodnia w centrum miasta organizowane są koncerty (www.kulturalni.pl) oraz kino plenerowe. A na koniec selfie przy fontannie w centrum Piaseczna...:) www.piaseczno.euW te wyjątkowe, rekordowe pod względem tropikalnych upałów lato, powstawały zdjęcia do klipu promocyjnego gminy Piaseczno! Ola, Tomek i Piotrek, nasza trójka z Młodzieżowej Rady Gminy, mimo żaru lejącego się z nieba... dała radę! Bowiem ta trójka bohaterów - turystów, postanowiła pewnego pięknego dnia przyjechać pociągiem do Piaseczna i zobaczyć miasto i jego okolice. Tak właśnie, Drodzy Widzowie, możecie zobaczyć Piaseczno okiem sympatycznej "trójki".

Zdjęcia odbywały się w sierpniu 2015 roku. W klipie udział wzięli Ola Łabędzka, Tomek Niezgoda i Piotrek Nowak z MRG oraz Gosia Idaczek i Ania Grzejszczyk z Biura Promocji i Informacji Gminy. Zdjęcia z "lotu ptaka" wykonał Rafał Retmaniak. Nad scenariuszem czuwało Biuro Promocji i Informacji Gminy. Zdjęcia i montaż - Maciej Wesołowski.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11579
Informacje7 listopada 2015, 14:00,

Poplenerowa wystawa Grupy Piaseczno - ZAMOŚĆ 2015


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 8 listopada 2015 roku zapraszamy do oglądania poplenerowej wystawy prac malarskich uczestników tegorocznego pleneru Grupy Piaseczno, który miał miejsce w Zamościu. Wystawę oglądać można do 28 listopada. Otwarcie wystawy rozpocznie się wernisażem w dniu 7 listopada godz. 14.00 - 16.00. Miejsce: Muzeum Regionalne w Piasecznie.

Grupa Piaseczno. „Istnieje tak długo, że na stałe wpisała się w krajobraz artystyczny naszego powiatu. Niestety, mało osób zdaje sobie sprawę z jej niezwykłości. Tworzy ją trzydziestu sześciu artystów, zajmujących się wieloma dyscyplinami sztuk plastycznych – amatorów oraz twórców profesjonalnych, połączonych więzią przyjaźni. Przyjaźni niezwykłej, bo międzypokoleniowej. Rozpiętość wiekowa członków Grupy Piaseczno jest znaczna. Ku zdumieniu wielu to właśnie jest jej atutem. Doświadczeni artyści uczą młodych, którzy często nie mieli żadnego profesjonalnego spotkania ze sztuką. Najczęściej spotykamy się podczas wspólnej pracy twórczej na plenerach malarskich lub w trakcie lekcji, które odbywają się indywidualnie w domach artystów. Każdy może liczyć na poradę i korektę od innych członków Grupy. Przyjaźń oraz okazywana pomoc dotyczy nie tylko działalności artystycznej, lecz także odczuwana jest w życiu codziennym.

Kto nie był z nami na plenerze, pewnie nie wie, że moi przyjaciele z Grupy są obdarzeni ogromnym poczuciem humoru, więc podczas deszczowych, plenerowych wieczorów na nudę narzekać nie możemy! O tym wszystkim mogę zaświadczyć sama jako uczestnik Grupy. Serdecznie zapraszamy młodych twórców szeroko pojętej sztuki plastycznej z naszego powiatu, którzy chcieliby wnieść cząstkę siebie, swojej twórczości, a także świeże pomysły do naszego dorobku i działalności.

Henryka Masłowska - Opiekun Grupy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie