Informacje1 kwietnia 2009, 00:00,

Obejrzyj mecz Polska - San Marino w 8-Ball Club Piaseczno

8-Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia meczu POLSKA - SAN MARINO, na wielkim ekranie LCD w 8-Ball Club przy ul. Pawiej 3 w Piasecznie. Mecz odbędzie się w środę 1 kwietnia 2009 roku, o godzinie 20:15. Informacja z zaproszeniem, pojawiła się na forum mieszkańców powiat piaseczyńskiego, w wątku na temat: 8 Ball Club w Piasecznie. Zapraszamy na mecz :)

Obejrzyj mecz Polska - San Marino w 8-Ball Club Piaseczno

W środowym meczu eliminacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Republice Południowej Afryki w 2010 roku, polscy piłkarze zmierzą się na stadionie Korony w Kielcach z San Marino, jedną z najsłabszych drużyn zrzeszonych w UEFA. Polacy wygrali z nią 5-krotnie: 1:0 (bramka padła w kontrowersyjnych okolicznościach) i 3:0 w eliminacjach mistrzostw świata w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych oraz 2:0 i 5:0 w eliminacjach mistrzostw Europy w 2004 roku w Portugalii oraz 2:0 w eliminacjach MŚ w RPA. Inny wynik niż zwycięstwo Polaków będzie wielką sensacją. Zachęcamy do wspólnego kibicowania!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 marca 2009, 00:00,

Obejrzyj mecz Irlandia Płn. - Polska w 8-Ball Club Piaseczno

8-Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia sobotniego meczu IRLANDIA PÓ£NOCNA - POLSKA, na wielkim ekranie LCD w 8-Ball Club przy ul. Pawiej 3 w Piasecznie. Mecz odbędzie się dziś 28 marca 2009 roku, o godzinie 18:15. Sponsorskie Tyskie za 6,5 zł. Informacja z zaproszeniem, pojawiła się na forum mieszkańców w wątku na temat: 8 Ball Club w Piasecznie. Zapraszamy :)