Informacje28 marca 2009, 00:00,

Obejrzyj mecz Irlandia Płn. - Polska w 8-Ball Club Piaseczno

8-Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia sobotniego meczu IRLANDIA PÓ£NOCNA - POLSKA, na wielkim ekranie LCD w 8-Ball Club przy ul. Pawiej 3 w Piasecznie. Mecz odbędzie się dziś 28 marca 2009 roku, o godzinie 18:15. Sponsorskie Tyskie za 6,5 zł. Informacja z zaproszeniem, pojawiła się na forum mieszkańców w wątku na temat: 8 Ball Club w Piasecznie. Zapraszamy :)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 marca 2009, 00:00,

Piaseczno: Wincanton i Krewniacy zbierają krew dla Lenki

Firma Wincanton, operator logistyczny, którego główna siedziba znajduje się w Piasecznie, stale bierze aktywny udział w różnych akcjach charytatywnych. Z inicjatywy Wincanton, 9 kwietnia 2009 roku, już po raz czwarty, stanie na terenie Piaseczna specjalistyczny autobus ambulatorium, przeznaczony do pobierania krwi. Tym razem krew będzie zbierana dla małej Lenki Kaczmarek - bratanicy jednego z pracowników Wincanton, która choruje na białaczkę. Patronat nad akcją obejmie Europejska Fundacja Honorowego Dawcy Krwi i jej kampania społeczna Krewniacy.

Lenka Kaczmarek     Lenka Kaczmarek
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Lenki Kaczmarek

Chora na białaczkę Lenka Kaczmarek, ma bardzo duże szanse na wyleczenie. Dostaje co jakiś czas płytki krwi, które pomagają jej walczyć z nowotworem. Dziewczynka przeszła już transfuzje krwi, ale ciągle bardzo jej potrzebuje. Pracownicy Wincanton solidarnie zorganizowali na terenie swojej firmy już trzy edycje zbierania krwi. Do tej pory udało się w nich zebrać łącznie 27 litrów krwi. Kwietniowa akcja w całości zostanie dedykowana małej Lence. Organizatorzy chcą rozszerzyć swoją akcję i wyjść poza granice firmy, mając przy tym nadzieję, że mieszkańcy Piaseczna aktywnie wesprą ich w tym szczytnym celu. Nie bądź żyła i oddaj krew - to nic nie kosztuje...

Wincanton i Krewniacy zbierają krew dla Lenki     Wincanton i Krewniacy zbierają krew dla Lenki
kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Wszystkich chętnych dawców krwi, którzy chcieliby wspomóc Lenkę, serdecznie zapraszamy 9 kwietnia 2009 roku, w godz. 11:00-16:00. Autobus-ambulatorium będzie czekał przed siedzibą firmy Wincanton, przy ul. Kolejowej 1 w Piasecznie. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z mapą dojazdu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno