Informacje20 lipca 2018, 19:30,

Obejrzyj film Zanim zasnę w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 odbędzie się trzeci z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. Tego dnia będzie można obejrzeć dramat pt: Zanim zasnę (film z 2014 roku), opowiadający o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Reżyseria: Rowan Joffé, scenariusz: Rowan Joffé, produkcja: Francja, Szwecja, USA, Wielka Brytania, czas trwania filmu: 1 h 32 m.

OBEJRZYJ FILM ZANIM ZASNĘ W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Zanim zasnę - opis filmu: Adaptacja powieści S.J. Watsona pt.: “Zanim zasnę”. Christine codziennie budzi się, nie pamiętając, kim jest, i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2018, 08:00,

Wakacje + książka = Góra Kalwaria + dobra zabawa - konkurs fotograficzny latem czytaj i pstrykaj


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii zaprasza do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego pn.: Wakacje + książka = Góra Kalwaria + dobra zabawa. Fotografia przedstawiać ma książkę lub osobę czytającą, a w tle musi być widoczna nasza gmina. Prace należy przekazywać do Biblioteki Publicznej drogą mejlową bibliotekagkwakacje@poczta.fm do 31 sierpnia 2018 roku. Weź udział w konkursie fotograficznym!

WAKACJE + KSIĄŻKA = GÓRA KALWARIA + DOBRA ZABAWA - KONKURS FOTOGRAFICZNY LATEM CZYTAJ I PSTRYKAJ

Pliki do pobrania:
REGULAMIN KONKURSU
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie