Informacje14 sierpnia 2014, 11:00,

Obejrzyj film Tarzan z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci do kina w Jankach na film Tarzan Król Dżungli. Wyjazd do kina odbędzie się 14 sierpnia 2014 roku o godz. 11.00, z ul. Stępkowskiego 17. Zapisy w GOK lub telefonicznie pod numerem (22) 715 79 62 Cena biletu 14 zł. Zapraszamy na film Tarzan Król Dżungli.

Obejrzyj film Tarzan z GOK Tarczyn

Tarzan Król Dżungli - sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego mężczyznę, znanego jako Tarzan. W wieku 14 lat po raz pierwszy spotyka innego człowieka: Jane Porter, piękną i odważną nastolatkę, która wraz ze swoim ojcem odwiedza Afrykę. Ten dzień na zawsze zmieni życie chłopaka. Zapragnie zrozumieć, kim jest, a przede wszystkim znów spotkać niezwykłą Jane. Nie spodziewa się, że wkrótce jego czworonożni przyjaciele znajdą się w niebezpieczeństwie, przed którym tylko on będzie mógł ich obronić.

Informacje10 sierpnia 2014, 21:30,

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców

Urząd Gminy Prażmów uprzejmie informuje, iż w Kancelarii Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego przy ulicy Piłsudskiego 11 w Konstancinie-Jeziornie będą udzielane darmowe porady prawne dla mieszkańców Gminy Prażmów - w środy i soboty w godzinach 10-14, tel. 535-454-452. Porad będzie udzielał mecenas Paweł Skwarek www.prawoipodatki.org

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców