Informacje3 sierpnia 2018, 18:30,

Obejrzyj film pt.: Klucz do wieczności w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W piątek 3 sierpnia 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 20.30 odbędzie się pierwszy sierpniowy seans filmowy w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”. WAŻNE: przypominamy, że w sierpniu seanse rozpoczynają się godzinę wcześniej. Tego dnia zobaczymy thriller Sci-Fi pt: “Klucz do wieczności” (2015), opowiadający historię zamożnego mężczyzny chorującego na raka, który korzysta z udogodnień ówczesnej medycyny umożliwiającej mu przeniesienie świadomości do zdrowego i młodego ciała.

OBEJRZYJ FILM PT.: KLUCZ DO WIECZNOŚCI W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Opis filmu Klucz do wieczności: wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka. Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia związane z tajemniczą przeszłością dawcy. Musi odkryć jego tożsamość i dowiedzieć się, dlaczego komuś tak bardzo zależy na jego śmierci. Reżyseria: Tarsem Singh, scenariusz: David Pastor, Àlex Pastor, produkcja: USA, czas trwania filmu: 1 godz. 56 min.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2018, 15:00,

Godzina "W" w Piasecznie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 sierpnia 2018 roku w godzinach 17:00 - 17:01 odbędzie się Godzina "W" w Piasecznie. Legijne Piaseczno zaprasza na "Fontanny", aby minutą ciszy i zadumy uczcić pamięć o Bohaterach m.st. Warszawy - żołnierzach Armii Krajowej oraz ludności cywilnej. Dla wielu z Nich ceną była śmierć, za chwilowe poczucie się wolnym w okupowanej przez niemieckich zbrodniarzy Polsce.

Godzina "W" w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie