Informacje27 lipca 2018, 19:30,

Obejrzyj film Księgowy w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 odbędzie się czwarty z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018. Tego dnia zobaczymy film pt: Księgowy z 2016 roku. Gatunek: sensacyjny dramat, reżyseria: Gavin O’Connor, scenariusz: Bill Dubuque, produkcja: USA, premiera: 28 października 2016 (Polska) 6 października 2016 (świat), czas trwania filmu: 2 godz. 8 min.

OBEJRZYJ FILM KSIĘGOWY W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Księgowy - Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem – nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 lipca 2018, 10:00,

Piaseczno Kocha Rower 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 lipca 2018 roku od godz. 12.00 na Rynku Miejskim w Piasecznie odbędzie się kolejna impreza z cyklu „I love bike” pn.: Piaseczno Kocha Rower!

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Piaseczno kocha rower” czyli całodniowy piknik rowerowy to wydarzenie skierowane do całej lokalnej społeczności, której organizatorem jest Fundacja Kult. W centrum miasta na uczestników będzie czekać specjalnie przygotowany, innowacyjny tor rowerowy pumptrack. Na torze przez cały czas trwania festiwalu odbywać się będą warsztaty z prawidłowej jazdy, pokazy oraz zawody, gdzie najszybsi zawodnicy wśród swoich kategorii zostaną nagrodzeni.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Strefa festiwalu zaopatrzona będzie w strefę wypożyczalni sprzętu rowerowego – tam, jeśli ktoś nie posiada własnego pojazdu, będzie mógł zaopatrzyć się w rower czy też kask. Ciekawą atrakcję będzie również miasteczko ruchu drogowego czy fruit bike.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Cały festiwal wzbogacony będzie w treści merytoryczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowej techniki jazdy na rowerze.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

Celem akcji jest dobra zabawa ale przede wszystkim zwiększenie świadomości rowerzystów i wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Atrakcje w czasie imprezy mają za zadanie zachęcić społeczność do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz pokazać, że jazda na rowerze wcale nie musi być nudna.

PIASECZNO KOCHA ROWER 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie