Informacje29 sierpnia 2009, 00:00,

Obejrzyj film 21 GRAMÓW - Kino Plenerowe Piaseczno

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia 2009 roku, zostanie wyświetlony kolejny film w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego. Tym razem, obejrzymy film: 21 GRAMÓW. Seans filmowy rozpoczyna się o godzinie 21:15, na parkingu obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp na Piaseczyńskie Kino Plenerowe jest BEZP£ATNY. Po filmie organizatorzy zachęcają do pozostania na miejscach i przyłączenia się do dyskusji. Wybierając się w filmową podróż z PKP, należy zabrać ze sobą dobry humor, ciepły sweter/bluzę, parasol na wypadek deszczu, bo to nigdy nie wiadomo oraz oczywiście coś na czym można usiąść. Więcej informacji o projekcie Piaseczyńskie Kino Plenerowe, oraz cały rozkład jazdy PKP, można przeczytać na stronie: www.pkp-info.blogspot.com

21 gramów tytuł filmu, oznacza różnicę pomiędzy ciężarem właściwym ciała człowieka przed i tuż po śmierci. Wielu ludzi uważa, iż ta różnica - tytułowe 21 gramów - jest ciężarem, jaki posiada dusza. Obraz opowiada o losach trójki bohaterów: Paula, Jacka i Christiany - ich wzajemnych stosunkach, począwszy od przyjaźni, przez miłość, po obsesję i nienawiść... 21 gramów stanowi filmowy zapis całego kalejdoskopu silnych, pierwotnych emocji: strachu i rozpaczy wymieszanych z nadzieją, desperacji, zwątpienia i załamania. Cała trójka, na naszych oczach przechodzi wewnętrzne przeobrażenia, nie jedno czy dwa. W każdej scenie pokazują inne oblicze. (...) Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź w niedzielę na Piaseczyńskie Kino Plenerowe.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 sierpnia 2009, 00:00,

1 września koncert pieśni patriotycznych w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Proboszcz Parafii P.W. Św. Mikołaja w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Koncert odbędzie się we wtorek 1 września 2009 roku o godz. 19:00 w kościele p.w. Św. Mikołaja w Tarczynie i poprzedzony będzie mszą świętą o godz. 18:00. Podczas koncertu pieśni patriotycznych wystąpią: Ewelina Hańska (śpiew), Jan Zakrzewski (śpiew), Andrzej Płomczyński (fortepian), Andrzej Krajewski (prowadzenie). Zapraszamy do Tarczyna!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn