Informacje6 sierpnia 2012, 00:00,

Obejrzyj bajkę Madagascar 3 z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na wyjazd do kina na film: Madagascar 3. Wyjazd odbędzie się w najbliższy czwartek 9 sierpnia 2012 roku o godz. 10:00. Zapisy przyjmowane są w GOK, przy ul. ks. Cz. Oszkiela 3, tel. 22 72-77-196. Cena 19 zł. Ilość miejsc ograniczona.

OBEJRZYJ BAJKę MADAGASCAR 3 Z GOK TARCZYN

Madagaskar 3 to film animowany, trzecia część serii Madagaskar, wyprodukowana przez DreamWorks Animation w technologii trójwymiarowej i wyreżyserowana przez Erica Darnella. Jest to kontynuacja filmu Madagaskar 2 (Madagascar: Escape 2 Africa) i Pingwinów z Madagaskaru (The Penguins of Madagascar). Uwielbiane przez cale rodziny zwierzaki powróciły z nowymi przygodami. Madagaskar 2 bił w 2009 roku w Polsce rekordy popularności (ponad 700 tys sprzedanych biletów w ciągu pierwszych 4 dni, a łącznie 2 240 000 widzów). W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje7 sierpnia 2012, 00:00,

Gangi Nowego Jorku Letnie Kino pod Gwiazdami

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na kino plenerowe pt. LETNIE KINO POD GWIAZDAMI, podczas którego zostanie wyświetlony film GANGI NOWEGO JORKU. Seans odbędzie się 10 sierpnia 2012 roku o godz. 21.00. Miejsce kina pod gwiazdami: parking przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul.. G.R.N. 66, pod oknami GOK. Wstęp wolny. Zachęcam do odwiedzenia kina plenerowego w Lesznowoli.

TYTU£

Gangi Nowego Jorku reż. Martin Scorsese (dramat, kostiumowy, gangsterski). XIX wiek, nowojorska dzielnica Five Points, jedno z najbiedniejszych miejsc w całej Ameryce, gdzie gangi walczyły o kontrolę na ulicach. W tych czasach bezprawia i niepohamowanej politycznej korupcji rozgrywa się filmowa historia Amsterdama Vallona (Leonardo DiCaprio), młodego irlandzkiego imigranta. Po 15-letnim pobycie w więzieniu, bohater wraca do Five Points, by zemścić się na Williamie Cuttingu (Daniel Day Lewis), zwanym też Billem Rzeźnikiem, przywódcy anty-imigranckiego gangu, który odpowiada za śmierć ojca Amsterdama. Chłopak wie, że pierwszym krokiem do dokonania wendetty jest wniknięcie w najbliższy krąg Billa.

W międzyczasie Amsterdam poznaje Jenny Everdeane (Cameron Diaz), enigmatyczną kobietę-kieszonkowca, której ogromne poczucie niezależności i fascynująca piękność zniewalają go bez reszty. Jenny ma jednak własną mroczną przeszłość, która niespodziewanie komplikuje plany bohatera. Podróż Amsterdama przez ciemne zaułki Five Points przeradza się w walkę nie tylko o własne przetrwanie ale także o dobro ludzi jemu podobnych. Jego zmagania zbiegają się w czasie z największymi rozruchami w dziejach Ameryki zamieszkami, które wybuchły w Nowym Jorku, gdy w 1863 roku do miasta zawitały echa Wojny Secesyjnej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola