Informacje20 lipca 2008, 00:00,

Obejrzyj bajkę Kung Fu Panda z Ośrodkiem Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci, na wspólny wyjazd do kina na film pod tytułem: KUNG FU PANDA. Zapisy przyjmowane są do 21 lipca 2008 roku, pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wyjazdu to 10 zł. Nie zwlekaj z zapisem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do kina, odbędzie się we wtorek 22 lipca 2008 roku, o godzinie 10:15. Na zachętę, poniżej możesz obejrzeć polski zwiastun tej bajki.

obejrzyj polski zwiastun bajki Kung Fu Panda

Kung Fu Panda to opowieść o leniwej pandzie imieniem Po, która musi jakimś sposobem stać się mistrzem Kung Fu, aby uratować Dolinę Pokoju przed panterą śnieżną Tai Lung. Akcja filmu Kung Fu Panda, ma miejsce w antycznych Chinach. Panda Po realizuje swoje marzenie, bo wierzy w siebie, a przede wszystkim w to, że może osiągnąć wszystko. Zachęcam wszystkie dzieci do obejrzenia filmu: Kung Fu Panda.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje17 lipca 2008, 00:00,

KARAWANA EUROPA na 6 godzin odwiedzi Górę Kalwarię

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki oraz Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, do aktywnego uczestnictwa w otwartych formach życia kulturalnego w Górze Kalwarii. Do Góry Kalwarii zawita KARAWANA EUROPA. Około 6 godzinna impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 19 lipca 2008 roku o godz. 15:00 na skwerze przy Kinie Uciecha w Górze Kalwarii. W tym roku oprócz teatrów z mieszkańcami Góry Kalwarii, bawić się będzie instruktorka tańców greckich oraz opowiadacze bajek. O godzinie 17:00 wystąpi Teatr MER z przedstawieniem Jacek i Placek, a wieczorem o godz. 21:00 – Teatr Snów z przedstawieniem Pokój.

Karawana Europa

KARAWANA EUROPA jest to już druga edycja unikatowego projektu, umożliwiającego mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego. Program adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców wybranych miejscowości na Mazowszu, których oferta kulturalna w trakcie wakacji jest, z różnych względów, ograniczona. Organizatorzy, poprzez to przedsięwzięcie chcą umożliwiać różnym grupom społecznym uczestniczenie w ciekawych formach życia kulturalnego, rozwijać zainteresowania teatrem, wskazywać możliwości sprawczego przekształcania otaczającej rzeczywistości, organizować czas wolny dzieci, młodzieży i dorosłych na zasadzie aktywnego, twórczego działania. Zachętę do niego stanowi z pewnością fakt, że oferta pobytu Karawany Europa, w każdej z miejscowości jest bezpłatna dla uczestników. Zapraszamy na postój Karawana Europa w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria