Informacje25 kwietnia 2015, 09:30,

Obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung w Akademii Cudów

25 kwietnia 2015 roku zapraszamy do Akademii Cudów na obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung. Od kilkunastu lat dzień ten celebrowany jest, aby przybliżyć wszystkim ludziom ideę ćwiczeń Tai Czi i Czi Kung pomagających korzystać ze zdrowotnych dobrodziejstw Czi – energii życia.

Obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung w Akademii Cudów

Jak co roku, w ostatnią sobotę kwietnia godz. 10.00, wokół całej Kuli Ziemskiej, od Wschodu do Zachodu, przez 24 godziny, przetacza się fala energii Czi. Wszyscy jednocześnie, na całym świecie wykonują przez godzinę te ćwiczenia. Wraz z budzącym się dniem stajemy się częścią tej fali, częścią odwiecznego oddechu życia, który obejmuje całą naszą planetę.

Pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz i poćwiczysz: Czi kung Styl Lecącego Żurawia, Czi kung Promiennego Lotosu, Tai czi Yang oraz spektakularne Tai czi z mieczem. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń. Zbieramy się o godz. 9.45. Pamiętajcie o wygodnym, niekrępującym stroju. Jeśli będzie pogoda- ćwiczymy na dworze. Miejsce: Akademia Cudów w Nowej Iwicznej przy Granicznej 19. Więcej szczegółów na: www.akademiacudow.pl