Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Powiat Piaseczyński, Parafia Św. Anny w Piasecznie, Akcja Katolicka, Weterani Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, Związek Kombatantów RPiBWP koło w Piasecznie, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna, ZHP Hufiec Piaseczno zapraszają 1 września 2013 roku na uroczyste obchody 74. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji na Kwaterze Wojennej na Cmenatrzu Parafialnym w Piasecznie odbędą się doroczne uroczystości.

Obchody 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej

Program obchodów 74. rocznicy wybuchu II wojny światowej:
11.45 zbiórka pocztów sztandarowych przed bramą Cmentarza Parafialnego, ul. Kościuszki
12.00 uroczystości na Kwaterze Wojennej 1939 – 1945, Cmentarz Parafialny w Piasecznie
- hymn narodowy
- wystąpienie przedstawiciela organizacji kombatanckich
- wystąpienie władz samorządowych
- złożenie wiązanek
13.00 Msza Święta za Ojczyznę - Kościół pw. św. Anny w Piasecznie
15.00 Koncert "Zostały tylko ślady podków" w wykonaniu Warszawskiego Chóru Polonia, scena Pl. Piłsudskiego - Akcja "Rynek godz. 15.00"

Obchody 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

żłobek i przedszkole BRZD¡C w Piasecznie

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Gwarantujemy maluchom znakomitą opiekę i solidną edukację opartą na wyśmienitej zabawie. Towarzyszymy dzieciom już od 6 m-ca ich życia. Naszą kadrę pedagogiczną stanowią pełne pasji panie, które zapewniają profesjonalną i troskliwą opiekę wychowawczą i edukacyjną. W trosce o rozwój Brzdąców, ciągle się dokształcają (na swoim koncie mają liczne kursy i szkolenia m.in. kurs I pomocy).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oferujemy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, piłki, tańców oraz Kick boxingu. Nasze brzdące mogą również liczyć na indywidualne wsparcie ze strony logopedy, pedagoga specjalnego, terapeuty pedagogicznego i psychologa. Ściśle współpracujemy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną NEUROLANDIA.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oprócz profesjonalnej opieki oferujemy dzieciom znakomitą zabawę. Raz w miesiącu mamy możliwość obcowania ze sztuką (teatrzyki wystawiane w placówce), odwiedzają nas też wyjątkowi goście (np. leśniczy, naukowcy z UW, węże). Co miesiąc przyjeżdżają kucyki, na które dzieci niecierpliwie czekają. Oprócz atrakcji w placówce, organizujemy wyjazdy do kina, teatrów, muzeów oraz na łono natury.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Chętnie spędzamy czas z rodzicami, zachęcając ich do współpracy oraz spędzania wspólnie uroczystości (np. pikniki rodzinne, wigilia). Utrzymujemy z rodzicami stały kontakt e-mailowy (listy miesięczne od wychowawców).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze sale są wyposażone w zabawki i urządzenia dostosowane do wieku dzieci. Przedszkole posiada system monitoringu oraz klimatyzowane sale. Do dyspozycji są dwa place zabaw: duży (dla przedszkolaków) oraz mały (dla żłobkowiczów).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki, dwojąc się i trojąc aby przemycić do dań szpinak i brokuły.

Pobyt w Brzdącu stanowi wspaniałą, niezapomnianą przygodę. Przeżyjcie ją razem z nami.

żłobek i przedszkole BRZD¡C
fax +48 22 750 72 02
e-mail: biuro@brzdac.com.pl
ul. Jarząbka 20 lok 3, 05-500 Piaseczno