Informacje3 maja 2017, 08:00,

Obchody 3 Maja z Piknikiem Historycznym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 maja 2017 roku zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania kolejnej 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Obchody rozpoczną się o godz. 10:00 Mszą św. w kościele św. Anny, z udziałem Chóru LIRA. Po mszy odbędzie się złożenie wiązanek przy tablicy Józefa Piłsudskiego na rynku w Piasecznie.

OBCHODY 3 MAJA Z PIKNIKIEM HISTORYCZNYM W PIASECZNIE

O godzinie 11:45 na scenie plenerowej odbędzie się koncert Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej oraz koncert uczniów edukacji muzycznej Centrum Kultury. Występom będzie towarzyszył Piknik Historyczny, w trakcie którego odbędą się warsztaty szycia flag i kotylionów, a także wystawa sprzętu wojskowego wraz z umundurowaniem. Nie zabraknie pokazów strzelania z moździerzy i granatników oraz pokazu musztry. Chętni spróbować będą mogli swoich sił w zawodach sprawnościowych, a najmłodsi przejechać się na kucu Kubusiu. Na wzmocnienie sił organizatorzy przygotowali smakołyki z wojskowej kuchni polowej.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 kwietnia 2017, 07:45,

Pół żartem, pół serio - Filharmonia Narodowa dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 kwietnia 2017 roku o godz. 9:45 zapraszamy na spotkanie w ramach Filharmonii Narodowej dla dzieci nt.: Pół żartem, pół serio. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp: 8 zł. Godzina rozpoczęcia koncertu - 9.45, 10.45, 11.45. Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na cykl koncertów Filharmonii Narodowej w sezonie 2016/2017. Od wielu lat, wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizujemy koncerty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla klas 0-III. Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnowska mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO - FILHARMONIA NARODOWA DLA DZIECI W PIASECZNIE

TYM RAZEM BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ NA KONCERCIE - PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO W planowanym, jak co roku, koncercie z muzyką wokalną, młodzi śpiewacy otworzą przed słuchaczami bramy teatru muzycznego. Tym razem na szkolnych estradach prym będą wiodły operetka i musical – gatunki sceniczne utrzymane w konwencji „pół żartem, pół serio”, mające lżejszy charakter i służące rozrywce. Nawet o rzeczach ważnych mówi się w nich nie na poważnie, ale w sposób pobłażliwy, dowcipny, z przymrużeniem oka. W programie znajdą się ulubione, urzekające powabem melodii arie i duety, które mimo upływu czasu nie tracą swojego muzycznego blasku. Wizyta w teatrze muzycznym czeka również dzieci. Powita je tam piękny śpiew i barwny korowód postaci, które opowiedząo swoich radościach,marzeniachi przygodach.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO - FILHARMONIA NARODOWA DLA DZIECI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie