Informacje16 października 2016, 13:00,

O smoku i królu leniuchu - zielony gość odwiedzi Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Hik hek hok, a na Was czeka smok! – już w najbliższą niedzielę ten zielony gość odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Będzie on bowiem jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!

O SMOKU I KRÓLU LENIUCHU - ZIELONY GOŚĆ ODWIEDZI PIASECZNO

Choć Centrum Handlowe Auchan Piaseczno odwiedzi smok, maluchy nie mają się czego bać. Zielony stwór będzie bowiem nieproszonym gościem jedynie na zamku leniwego króla Histeriusza. Co wyniknie z faktu, że cała królewska świta umyka przed niezapowiedzianym wizytatorem? Spektakl pt. „O Smoku i królu leniuchu” będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad.

Opowiedziana brawurowo bajka, pełna walorów plastycznych i muzycznych, z pewnością na długo zapadnie w pamięci najmłodszych widzów. Spektakl będzie już dziesiątym w tym roku spotkaniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

O SMOKU I KRÓLU LENIUCHU - ZIELONY GOŚĆ ODWIEDZI PIASECZNO

Przedstawienie pt. O smoku i królu leniuchu, będzie można poznać w niedzielę 16 października 2016 r. w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 października 2016, 15:00,

Egzamin praktyczny na kartę rowerową w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą sobotę tj. 15 października 2016 roku, na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się zaległy egzamin praktyczny na kartę rowerową dla wszystkich uczestników Pikniku Rodzinnego zorganizowanego na początku września przez Straż Miejską. Egzamin praktyczny przeznaczony jest dla tych uczniów, którzy zdali wówczas egzamin z teorii i znajomości przepisów ruchu drogowego.

EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W dniu 3 września tego roku w Parku Zdrojowym odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Pana Burmistrza oraz Straż Miejską. Po przeprowadzonych podczas tego spotkania egzaminach z teorii i znajomości przepisów ruchu drogowego z przyczyn technicznych nie odbył się wówczas egzamin praktyczny.

Wszystkich zainteresowanych uczniów, którzy zdecydują się na przystąpienie do egzaminu praktycznego na kartę rowerową zapraszamy wraz z rodzicami w najbliższą sobotę tj 15 października. Miejsce egzaminu to : boisko przy Szkole Podstawowej numer 2 w Konstancinie Jeziornie ulica Stefana Żeromskiego 15 o godzinie 11.00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie