Informacje9 listopada 2014, 14:30,

O słowiku i cesarzu Pik Piku - Teatr KUFFER wystąpi w Piasecznie

9 listopada 2014 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr KUFFER i będzie można obejrzeć spektakl pt.: O słowiku i cesarzu Pik Piku. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

O słowiku i cesarzu Pik Piku - Teatr KUFFER wystąpi w Piasecznie

Teatr KUFFER - "O słowiku i cesarzu Pik Piku" to adaptacja znanej wszystkim bajki Andersena mówiącej o tym, że czasem to, co małe i niepozorne okazuje się najbardziej wartościowe. A kolorowe błyskotki dają tylko chwilową radość. Opowieść o miłości i przyjaźni. Piękne lalki i chińskie dekoracje. A morał całkiem współczesny. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo wesoło.

Informacje13 listopada 2014, 19:00,

Sycylia - wyspa trzech mórz w Klubie Podróżnika w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury i Klub Podróżnika w Konstancinie zaprasza na spotkanie pn.: Sycylia - wyspa trzech mórz. Spotkanie odbędzie się w czwartek 13 listopada 2014 roku o godz. 19.00. Miejsce: KDK Hugonówka, Konstancin-Jeziorna, ul. Mostowa 15. Zapraszamy do Klubu Podróżnika w Konstancinie-Jeziorna. Wstęp wolny. Spotkanie poprowadzi: Jolanta Suszko-Adamczewska - fotografka, podróżniczka. Maciej Meru Adamczewski - fotograf, artysta performer, podróżnik.

Sycylia - wyspa trzech mórz w Klubie Podróżnika w Konstancinie

Plecaki, namiot, bilety w jedną stronę, niewiele oczekiwań i lecimy! Kierunek – Sycylia -wyspa trzech mórz. W przewodniku czytamy, że to „tajemnicza wyspa o niezrównanej urodzie i ogromnym bogactwie kulturowym”, co brzmi bardzo zachęcająco. Malownicze krajobrazy, góry, wąwozy, ruiny greckich świątyń, średniowieczne miasta, barokowe zabytki, interesujący ludzie i najsmaczniejsze pomarańcze – tego wszystko i o wiele więcej doświadczyliśmy podczas naszej trzytygodniowej podróży po Sycylii wiosną tego roku.

Przeczytaj też: Bezpłatne konsultacje specjalistów. Skorzystaj z Białych Sobót