Informacje20 marca 2014, 00:00,

O restauracjach, restauratorach i o tym co jadano w dawnym Konstancinie Wirtualne Muzeum


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu Wirtualne Muzeum Konstancina pt. O restauracjach, restauratorach i o tym co jadano w dawnym Konstancinie, które odbędzie się w sobotę 22 marca 2014 roku w siedzibie KDK przy ul. Mostowej 15, Hugonówka. Początek spotkania o godz. 17:00. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w spotkaniu Wirtualnego Muzeum Konstancina.

O RESTAURACJACH, RESTAURATORACH I O TYM CO JADANO W DAWNYM KONSTANCINIE

Tym razem podczas spotkania z udziałem Rajmunda Berentowicza, wnuka Franciszka Berentowicza, słynnego właściciela konstancińskiej cafe-restaurant „Casino” oraz kawiarni „Elite” spróbujemy opowiedzieć o miejscach gdzie można było jeść, bawić się, gdzie urządzano bale, dancingi, koncerty, konkursy, loterie fantowe i inne przedsięwzięcia. Przypomnimy ludzi, którzy tworzyli niepowtarzalny klimat tych miejsc, oraz porozmawiamy o niezwykłych gościach którzy je odwiedzali.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje20 marca 2014, 00:00,

Koncert zespołu OUT OF TUNE w 8 Ball Club


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu OUT OF TUNE, który odbędzie się w najbliższą sobotę 22 marca 2014 roku, start po godzinie 21.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl Zapraszamy na koncert!

OUT OF TUNE

OUT OF TUNE to grupa znajomych która gra ze sobą od niedawna. Znamy się głównie z tej samej szkoły. Gramy szeroko pojętego rocka, Zajmujemy się głównie coverami i taki rodzaj muzyki proponujemy. Zespół pod inną nazwą grał już koncert w Piasecznie, na festiwalu książki. Skład zespołu: Maks Woźniak - gitara elektryczna, Mateusz Szewczuk - gitara elektryczna, Stasiek Nietrzebka - gitara basowa, Mateusz Miksa – Perkusja, Sylwia Krzyszczak – Wokal, Agata Matulka – woka,l Piotr Borowski – wokal. Fanpage: facebook.com/Out-Of-Tune

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie