Informacje15 maja 2018, 06:00,

O finansach w bibliotece - szkolenie dla osób 50+ z gminy Piaseczno

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w ramach projektu pt.: O finansach w bibliotece, które będą odbywać się w filiach: Piaseczno Osiedle, Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Głosków, Józefosław. Istotą projektu jest edukacja finansowa osób dorosłych 50+.

O FINANSACH W BIBLIOTECE - SZKOLENIE DLA OSÓB 50+ Z GMINY PIASECZNO

Podczas spotkań organizowanych i prowadzonych przez odpowiednio przeszkolonych bibliotekarzy, uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu, jak skutecznie zarządzać domowym budżetem, jak bezpiecznie dokonywać zakupów przez Internet itp.

Bibliotekarze prowadzą spotkania edukacyjne w oparciu o kurs e-learningowy i scenariusze zajęć z wykorzystaniem zasobów internetowych. Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia do 15 maja 2018 r. w filiach osobiście lub pod nr tel.:
Filia Osiedle ul. Szkolna 9 tel. (22) 750 69 93
Filia w Zalesiu Górnym ul. Białej Brzozy 3 tel. (22) 756 52 24
Filia w Zalesiu Dolnym tel. (22) 378 44 95
Filia w Głoskowie ul. Parkowa 8 tel. (22) 390-58-27
Filia w Józefosławiu ul. Urocza 14 tel. (22) 390 58 87
Liczba miejsc ograniczona.

Agnieszka Deja - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje11 maja 2018, 17:52,

Komunikacja zastępcza w ul. Julianowskiej - Józefosław / Julianów

Ze względu na przedłużające się roboty drogowe na skrzyżowaniu DW 721 i ul. Julianowskiej, od dnia 11 maja 2018 r. ruszyła komunikacja zastępcza, która wahadłowymi kursami w ul. Julianowskiej wesprze okolicznych mieszkańców w dotarciu do połączeń z liniami komunikacji publicznej L39 i 739 oraz Szkołą Podstawową w Józefosławiu.

KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA W UL. JULIANOWSKIEJ - JÓZEFOSŁAW / JULIANÓW

Autobus będzie jeździł ul. Julianowską od ul. Strumykowej do pętli przy Szkole Podstawowej w Józefosławiu w godz. 6:00 – 9:00 oraz po południu w godz. 13:00 – 16:00. Autobus będzie zatrzymywał się na istniejących przystankach komunikacji publicznej. Przejazdy są bezpłatne dla wszystkich pasażerów.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA W UL. JULIANOWSKIEJ - JÓZEFOSŁAW / JULIANÓW