Informacje21 maja 2017, 13:00,

O czystość dbamy, ekologię popieramy - Teatralna Niedziela Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 maja 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Teatralna Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć przedstawienie w wykonaniu Teatru Maska pt.: O czystość dbamy, ekologię popieramy. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich bilety w cenie 5 zł. Zapraszamy do Góry Kalwarii.

O CZYSTOŚĆ DBAMY, EKOLOGIĘ POPIERAMY - TEATRALNA NIEDZIELA GÓRA KALWARIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 maja 2017, 13:00,

Co sosny usłyszały - Bajkowy plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 maja 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Bajkowy plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych nt.: CO SOSNY USŁYSZAŁY... Miejsce: Altana przy Hugonówce w Konstancinie. Wstęp wolny. Kolejne spotkania: 18 czerwca, 16 lipca i 20 sierpnia 2017 roku.

CO SOSNY USŁYSZAŁY - BAJKOWY PLAC EDUKACYJNYCH ZABAW KREATYWNYCH

Dzieci i rodziców zapraszamy na cykl spotkań w altanie przy Hugonówce pt.: Co sosny usłyszały. KDK wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści przygotował unikalny program animacji dla rodzin w formie bajkowych przedstawień i warsztatów kreatywnej pracy z bajką. Na wstępie Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni I Opowieści, w barwny sposób zaprezentuje opowieści z różnych części świata. Styl opowiadania jest bardzo żywy. Dzieci uczestniczą aktywnie, wydają odgłosy, imitują bajkowe postaci, angażują się całym ciałem. Następnie odbywają się animacje z klockami MuBaBaO oraz warsztaty tworzenia i opowiadania bajek. Na zakończenie będzie zabawa w wizualizację słów, polegająca na wykonaniu przestrzennych ilustracji oraz papierowych teatrzyków. Dopełnieniem atrakcji będzie zabawa z mięciutkimi Bajkostworami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie