Informacje19 listopada 2017, 13:00,

O czym w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno opowie dzieciom stary kredens?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czy klasyczne opowieści o Złotej Kaczce oraz rycerzu walczącym ze smokiem mogą przedstawić przedmioty zamieszkujące stary kredens? Takie cuda możliwe są tylko na scenie teatralnej Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. 19 listopada mali widzowie zobaczą historię o wielkim bogactwie i walce ze złem, przedstawioną przez kuchenny wałek, drewniane łyżki oraz foremki do ciasta.

O CZYM W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO OPOWIE DZIECIOM STARY KREDENS?

Spektakl „Historia starego kredensu” odkryje przed najmłodszymi gośćmi Centrum Handlowego Auchan Piaseczno niezwykłe tajemnice kuchennego mebla. Podczas przedstawienia maluchy poznają historię Grzecznego Rycerza, który dobrocią pokonał smoka oraz klasyczną legendę o bogactwie pilnowanym przez Złotą Kaczkę. Obie opowieści będą jednak zaprezentowane w dość nietypowy sposób - ich narratorami będą bowiem magiczne kuchenne przybory.

I tak, stolnica stanie się bajkowym królestwem, w którym rządzi Król Wałek Pierwszy. Jego życie narażone będzie na niebezpieczeństwo ze strony smoka, w którego rolę wcieli się kuchenny tłuczek. Chlebowa kromka ożyje, aby nucić pieśni o Złotej Kaczce pływającej w podziemnym stawie, a kuchenny ręcznik zagra biednego Jasia, marzącego o legendarnym bogactwie.

O CZYM W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO OPOWIE DZIECIOM STARY KREDENS?

Spektakl zrealizowany w konwencji teatru przedmiotu z pewnością obudzi dziecięcą wyobraźnię. Ożywające w trakcie wspólnej zabawy obiekty, w sposób dynamiczny i nowatorski opowiedzą dobrze już wszystkim znane legendy.

„Historię starego kredensu” będzie można poznać w niedzielę 19 listopada w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 listopada 2017, 16:00,

MAŁE ZBRODNIE MAŁŻEŃSKIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 listopada 2017 roku o godz. 16.00 i 18:00 zapraszamy na spektakl Małe zbrodnie małżeńskie. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 40 zł. Teatr Hugnówka Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na spektakl „Małe zbrodnie małżeńskie''. Inteligentne i zabawne przedstawienie zostanie wystawione 19 listopada o godz. 16 oraz o godz. 18 (dwa spektakle). Sztuka Erica Emmanuela Schmitta z elementami komedii, kryminału, powieści miłosnej, pełna zaskakujących zwrotów akcji oraz błyskotliwych dialogów. „Małe zbrodnie małżeńskie” to emocjonująca, wciągająca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle. W rolach głównych zobaczymy znanych aktorów Emilię Komarnicką oraz Redbada Klijnstrę.

MAŁE ZBRODNIE MAŁŻEŃSKIE

MAŁE ZBRODNIE MAŁŻEŃSKIE Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą – ostrzega Eric-Emmanuel Schmitt, autor sztuki „Małe zbrodnie małżeńskie”. To jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On – dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta. Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja się cofnęła i, tak jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią i grają, by po latach odrodzić własne małżeństwo. Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle. Autor: Eric Emmanuel Schmitt. Przekład: Barbara Grzegorzewska. Reżyseria: Marek Pasieczny. Scenografia i kostiumy: Katarzyna Stochalska. Opracowanie muzyczne: Marek Pasieczny. Obsada: Emilia Komarnicka, Redbad Klijnstra.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie