Informacje28 marca 2019, 17:00,

Nóż w wodzie - Klub Filmowy Rewers w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 marca 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Klubu Filmowego "Rewers" odbędzie się projekcja filmu pt. "Nóż w wodzie". Gościem specjalnym będzie dziennikarka radiowa i telewizyjna: Karolina Korwin Piotrowska. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Publiczna filia w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A. Serdecznie zapraszamy.

Nóż w wodzie - Klub Filmowy Rewers w Józefosławiu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 kwietnia 2019, 08:00,

Bieg Blood Brothers Run w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 kwietnia 2019 roku od godz. 10.00 odbędzie się bieg Blood Brothers Run w Parku Zdrojowym w Konstancinie. W jego ramach odbędą się trzy biegi: na dystansie 2.5, 5 i 10 kilometrów. Formuła zawodów na dystansie 2,5 km będzie bardziej swobodna. Będą mogły brać w nim udział całe rodziny z dziećmi oraz osoby niepełnosprawne (będą one mogły wystartować w rzeczonych zawodach na 2,5 km), ale z jednym zastrzeżeniem – poruszać się będą mogły wyłącznie na wózkach aktywnych. Ambasadorami biegu są m.in. Małgorzata Lewińska, Marek Siudym, Michał Milowicz, Aleksandra Linda, Karolina Szymczak, Tomasz Włosok i wielu innych. Cena pakietu startowego w Biurze Zawodów: 100 zł. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna, p. Kazimierz Jańczuk. Organizatorem biegu jest DEM’a Promotion Polska.

Bieg Blood Brothers Run w Konstancinie-Jeziornie

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Blood Brothers Run to nie zwyczajny bieg. Ta impreza ma uświadomić biegaczom, jak ważne jest oddawanie krwi, a krwiodawcom – że aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Do współpracy zaproszono szerokie grono celebrytów oraz mediów, aby mocno nagłośnić to wydarzenie i nadać mu wyjątkową rangę. W Polsce krew potrzebna jest co 15 sekund. Dołącz do nas!
Zachęcamy do wzięcia udziału w biegu.
Nasz Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego objął wydarzenie patronatem medialnym.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie